Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nektek is rosszul esne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nektek is rosszul esne?

Figyelt kérdés
Rosszul esne ha az aktuális jelölted visszautasítaná az együtt alvást egy hülye indok miatt? Ti hogy álltok az együtt alvás kérdéssel?
2015. aug. 12. 20:48
 1/10 A kérdező kommentje:
A szexelés okés, az együtt alvás nem. :D
2015. aug. 12. 20:48
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi az az indok ?
2015. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, rosszul esne.
2015. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szex után derült ki,hogy nem maradhatsz éjszakára?

Te a lány vagy?

2015. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az indokra én is kíváncsi volnék.

Tulajdonképpen jártam is hasonló cipőben, barátom elmondása szerint csak egyedül képes aludni és nagy helyet is foglal, ahogyan én is vélekedtem magamról, de ha eléggé lefárasztjuk egymást, akkor simán megy. :D

2015. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen partnerrel. Elég rossz volt, később megszoktam (de nem barátkoztam meg ezzel a nem együtt alvással) aztán vége lett köztünk.
2015. aug. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, rosszul esne. Szeretkezünk, de együtt aludni derogál neki? :/ Fura.
2015. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A lány, vagy a fiú ennyire elutasító?
2015. aug. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Rosszul esne.

Szexelni azért mehetek hozzá, de semmi több, utána el is húzhatom a fenekem? Köszi, milyen kedves. :)

2015. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány, én hívtam őt. Azt mondta, hogy ő panelban nem alszik, mert nyáron túl forró a panelban aludni. :D
2015. aug. 12. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!