Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajom disco-ribi volt, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom disco-ribi volt, ti hogy reagálnátok? Részletek lentebb

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szóval, van egy barátnőm, már több éve együtt vagyunk. A kapcsolatunk elején megmondta, hogy volt egy időszaka, amikor magánéleti prolémái miatt eljárkált a helyi diszkóba, kicsit szétcsapta magát, és idegen srácokkal szexelt. Mondta, hogy nem egy, hanem talán 5-6 srác volt összesen. Ez valamivel megismerkedésünk előtt történt. Elfogadtam.

Egyszer összefutottunk egy sráccal, aki amikor párom nem volt ott, mondta, hogy az adott, XY település diszkójában megvolt neki a csaj (olyan volt a szitu, hogy nem kapcsolt, hogy együtt vagyunk). Nem igazán tudtam hogy lereagálni, nem is eröltettem. Amúgy a szórakozóhely az egész országban ismert, és kedvelt, de ugyanakkor hírhedt is részben az ilyesmik miatt. Barátnőmnek se hoztam fel a témát, de kicsit mégis frusztrál a dolog, lehet azért, mert az én életemben nem volt ilyen szakasz.

Nem merem neki előhozni, mert nem akarom vele felzaklatni.



Szerintetek?



2015. aug. 13. 14:16
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen barátnőm, aki ugyanezt csinálta, csak jóval nagyobb mennyiségben - persze lehet a tied is negyedelte a számot. Ismerem azóta is, nem csalta meg egyik későbbi barátját se, pedig nagyon könnyen ismerkedik most is, bárkit megkaphatna. Én mindenképp beszélnék vele róla, ha zavarna. Ha jobban megérted, akkor talán nem fog zavarni. Engem akkor csak az zavart kicsit, hogy ő több férfivel volt, mint én nővel, tapasztaltabb. Mondta, hogy nincs jelentősége, nem voltak jók. Azóta fordult a kocka, én már több nővel voltam, nem is bánom, de igaza volt, nincs jelentősége egy idő után.
2015. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
91%

Valaki feljebb írta a sorozatgyilkosokat. Azért ne vegyük már egy lapon a kettőt! Gondolom nálad nincs különbség aközött, hogy megdugnak, vagy elvágják a torkod :)


Kérdező nézd, mindenkinek van múltja, sokan csináltak olyanokat, amikre nem büszkék. Neki ez a keresztje. Kiélte magát, most veled van, téged szeret.

De mindenképpen beszéld meg vele. Mondd el neki, hogy ezt és ezt mondta a srác, zavar téged, és meg szeretnéd beszélni vele.

2015. aug. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
9%
A vér nem válik vízzé.
2015. aug. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
24%

igen nézzünk el mindent,ez a helyes,ha mások által szétgyalázott nőt akarsz hajrá :D


ennyi erővel a gyilkosságot is elnézhetnénk,mert ami múlt az múlt,nem?

legyen már tartás bennetek

akik ide irkálnak,hogy fogadd el stb,ezeknek mind1!

igénytelenek,meg ugyanilyenek....


ha értelmes véleményt is akarsz akkor gondold meg szükséged van e olyanra,aki csak játékszere volt a városnak


szexkapcsolat oké,de ezt részegen dugta aki akarta

azért van különbség,hiába okoskodik itt egyik másik....

2015. aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
39%

Az utolsó jól beszél.


f/28

2015. aug. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
94%

Minden attól függ, hogy éltek együtt.

Ha megengedsz egy saját tapasztalatot, legalább ez csak a száraz tény és nem szül majd vitát, mivel már megtörtént:

Az az ember áll és állt ki mellettem a legnehezebb időszakaimban, az támogat és segít mindenben, ha bármi problémám van már évek óta szó szerint jóban, rosszba, egészségben,betegségben, akinek mit az Isten, tizenvalahány éve voltak alkalmi kapcsolatai, mikor még nem is ismertük egymást.

Régen jártam olyannal is, akinek előttem még egyetlen szexuális kapcsolata sem volt, nagyon szeretett, ígért fűt-fát, aztán az igazán nehéz helyzetekben soha nem tartott ki mellettem, sőt, mikor már kinyílt a csipája mellettem, inkább más lányokkal ment bulizni.

Úgyhogy ha valaki már átélt hasonlót és tudja mit beszél, az én vagyok.

Az egyetlen értelmes döntés az adott helyzetben, ha a kapcsolatotokat nézed, azt mérlegeled és nem azt, hogy X éve egyedülállóként kivel szexelt.

2015. aug. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
22%
Engem is frusztrálna, hogy amíg én évekkel ezelőtt szerelemből kínlódtam, s eszembe nem jutott volna hirtelen felindulásból végigb#szni a fél várost, őt addig a legutolsó csövestől a mergás cigányig mindenki meghúzta, csak mert olyanja volt. Ilyen nő nekem akkor se kéne, ha térdre rogyva könyörögne, hogy már megváltozott.
2015. aug. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
0%

"Az utolsó jól beszél."


Ezt már én is leírtam 1x, lásd: 5. hozzászólás

2015. aug. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem felesleges azon vitatkozni, hogy ki fogadná el ilyennek a csajt és ki nem. A kérdező úgy ment bele ebbe a kapcsolatba, hogy pontosan tudott mindenről, innentől kezdve semmi joga hánytorgatni a múltat a barátnőjének. Ha most szembesült volna először a kellemetlen ténnyel, megérteném, hogy felkavarta a dolog, de ilyenről szó sincs, úgyhogy semmi különös nincs abban, ami történt. Én a helyében nem csinálnék az égvilágon semmit.
2015. aug. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
8%
érdekes 'emberek' ezek a 'magyarok' fogadjuk el amit csinált az a múlt meg ha gyilkol valaki az is múlt meg akin végig ment a fél város az is a múlt.... és aki kislányokat molesztált az is a múlt fogadjuk el? okádnom kell a mai társadolmtól....
2015. aug. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!