Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajom disco-ribi volt, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom disco-ribi volt, ti hogy reagálnátok? Részletek lentebb

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szóval, van egy barátnőm, már több éve együtt vagyunk. A kapcsolatunk elején megmondta, hogy volt egy időszaka, amikor magánéleti prolémái miatt eljárkált a helyi diszkóba, kicsit szétcsapta magát, és idegen srácokkal szexelt. Mondta, hogy nem egy, hanem talán 5-6 srác volt összesen. Ez valamivel megismerkedésünk előtt történt. Elfogadtam.

Egyszer összefutottunk egy sráccal, aki amikor párom nem volt ott, mondta, hogy az adott, XY település diszkójában megvolt neki a csaj (olyan volt a szitu, hogy nem kapcsolt, hogy együtt vagyunk). Nem igazán tudtam hogy lereagálni, nem is eröltettem. Amúgy a szórakozóhely az egész országban ismert, és kedvelt, de ugyanakkor hírhedt is részben az ilyesmik miatt. Barátnőmnek se hoztam fel a témát, de kicsit mégis frusztrál a dolog, lehet azért, mert az én életemben nem volt ilyen szakasz.

Nem merem neki előhozni, mert nem akarom vele felzaklatni.



Szerintetek?



2015. aug. 13. 14:16
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
14%
Aki 18 éves elmúlt, s később, egészséges, határozott, felnőtt emberként huszonakárhány évesen határozza el, hogy végigkefélteti magát a várossal, az viselje a következményeit is. Vagy talán a felelősségvállalásból nem kérnek ezek a "nőcskék", és hunyjak szemet afölött, hogy felnőtt emberként hozott egy, az emberek számára nem éppen imponáló döntést?
2015. aug. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
30%
Ja és még valami! A férfiakat érdekes módon elítélik a nők, ha fizetős "nénik" szolgáltatásait veszik igénybe, de a férfiak fogadják el, ha a nő több f#szt fogott, mint kilincset. Hol van itt az egyenjogúság már megint? Megint az van, hogy a nők bármit megtehetnek az egyenjogúságra hivatkozva, csak éppen a hátrányokból nem kérnek. Rothadó lelkűek!
2015. aug. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
85%

Hú mennyi szent életű ember van itt akik soha semmi olyat nem tettek amit később megbántak.

Én sem örülnék ha az én párommal történt volna ez,de azért ne hasonlítsuk már össze a dolgot egyből egy gyilkossággal!

Amint írja a kérdező,magánéleti problémák miatt ment bele a barátnője a kalandokba.Istenem,van ilyen!

De most hűséges hozzá!

F40+

2015. aug. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
96%
Hagyjuk már ezeket az idióta gyilkolós meg molesztálós példákat! Nagy különbség van közöttük, meg aközött, hogy valaki lefeküdt valakivel. Az előbbi esetek rosszak, mindenki elítéli stb, illetve kárt okoznak valakiben(vagy megölik, de nem ez a lényeg ebben a kontextusban). Ha valaki önszántából lefekszik valakivel, akkor azzal mégis kinek okoz kárt? Senki sem sérül, szóval ezt nem lehet egy lapon emlegetni az előbbiekkel. Ezen kívül az az ő teste, azt csinál vele amit akar, ha nem tetszik valakinek, akkor maximum arról dönthet, hogy nem akar vele lenni, de semmi joga nincs senkinek leribizni. Úgy éli az életét, ahogyan ő akarja.
2015. aug. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
15%
persze ha 1 "nő" sok pasival lefexik akkor el kell nézni meg hagy tombolja magát ki! ha egy férfi csinálja ezt akkor 1 mocskos hímsoviniszta aki kihasználja a nőket...
2015. aug. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

Pontosan!

23-as

2015. aug. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
2%

én nem fogadom el,jogom van azt elítélni ami keveset ér.

aki meg a keveset elfogadja,az maga is csak annyit ér :D


lelki gyengeség,nem bír a pinájával,orrba szájba dugják

röhögve mesélik hogyan kúrták szét

és ő meg ezt becsüli meg???


mások játékszere,nem mellesleg egy lelki gyenge,lény

ami azt jelenti a genetikája is elég silány.....erre nem alapoznék semmit

és igen is ki kell vetni a jobbak közül.Ez afféle kötelesség.

2015. aug. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
0%
ultraortodox példára be vezetném itthon a Szerénységrendőrséget! sok nő megérdemelné
2015. aug. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
96%

DE KI A JÓ ISTEN BESZÉLT ARRÓL, HOGY TI KÖTELESEK VAGYTOK ELFOGADNI EGY ILYEN NŐT? Senki! A KÉRDEZŐ maga döntött úgy, hogy nem fogja zavarni a szóban forgó lány múltja. Ha eddig nem kifogásolta a dolgot, ne most, több év együttlét után kezdje el zavarni, ennyit írtunk le, nem többet.

Komolyan ennyire sötétek vagytok?

2015. aug. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 omba ***** válasza:
96%

Mindenki azt gondolhat, amit akar, a kérdezőt kivéve.

Több éve már, hogy ismered a dolgot, elfogadtad így - most akkor mi van?

Találkoztál valakivel, akivel szintén dugott?

Na és?

Én is ismerek pár ilyen pasit a barátnőm életéből - épp azért van velem, mert ez volt az útja.


Én szeretem, eszembe sincs arra kérni, hogy változtasson az elmúlt évein.

2015. aug. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!