Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megoldhat problémákat a szünet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldhat problémákat a szünet?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve vagyunk együtt, most "szüneteltetjük" ugymond a kapcsolatunkat mert az utobbi pár hónapban rengeteget veszekedtünk és csak bántottuk a másikat.. Szakitásnak indult, de elmentünk pár napra együtt a tengerhez hogy jól érezzük magunkat egymással utoljára.. Barátként mentünk le, nem volt szex, mert jobbnak láttuk ha békén hagyjuk a másikat akár mennyire is akartuk volna... Nagyon jól éreztük magunkat, sok téma előkerült, olyan dolgok is amiket korábban nem mondtunk el a másiknak...

A "szünet"hez vezető uthoz kapcsolodik az hogy korábban csalodott bennem, és szépen lassan kialakult benne az az érzés hogy már nem tud ugy hozzámállni hogy figyeljen minden apróságra amire kéne egy kapcsolatban..

Én még mindig szeretem, szerintem ha szakitunk is ő marad életem szerelme..


Kiegészítjük egymást, és mivel Ő kicsit nehezebb eset mint én de birom "kezelni" és ő is engem..


Véleményeteket szeretném kérni, ha vkinek volt tapasztalata ilyenben h h alakult jót tett e nektek a szünet h hagytátok kicsit lenyugodni a másikat vagy végleg barátok maradtatok..


2015. aug. 13. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, a problémákat a problémákra való megoldás oldja meg.
2015. aug. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Többnyire , az esetek többségében rájönnek h mennyire is jó a másik nélkül és mennyi lehetőségük van még az életben, mennyi mindent tudnának még csinálni kiket tudnának még megismerni úgy hogy ez a párjuk nincs velük.
2015. aug. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!