Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ha egy férfi szűz és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha egy férfi szűz és ezért kicsi a valószínűsége hogy nemi beteg legyen, az plusz pont?

Figyelt kérdés

2015. aug. 13. 18:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Az plusz pont, ga szuz vagyok, nemibeteg is de van egy kastelyom a Rozsadombon es a garazsokban parkol par tobb tizmillios kocsi? Valakinek sztem igen. :)
2015. aug. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem nemi beteg, elvárás.

Az, hogy szűz, tökmindegy. De nem plusz, nem mínusz, csak egy állapot.

2015. aug. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
20: férfiaknál is vannak mindenféle baktériumok meg gombák, csak mivel nem okoznak többnyire tünetet, meg az átlagember nem jár STD szűrésre rendszeresen, ezért nem is tudnak róla. Ezek nem a közismert nemi betegségek, annyira nem is veszélyesek, nem is könnyű elkapni őket szexel sem, de ha valakinek pechje van okozhatnak problémát. Ha például gyereket akar valaki, akkor szerintem érdemes elmenni előtte szűrésre, ha szűz ha nem, férfinek is nőnek is.
2015. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!