Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a nő, aki megvédi magát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a nő, aki megvédi magát, vagy valamit igazságtalanságnak tart a férfiak részéről, az miért van feministának kiáltva?

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%

Úgy általánosságban "a férfiak" részéről tart dolgokat igazságtalannak, vagy csak néhány hapsi részéről?


Ha az előbbi, akkor egy femináci az illető.

2015. aug. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Írhatnál részleteket, mert ennyiből nem lehet megállapítani, hogy tényleg az-e vagy sem.
2015. aug. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Itt olvastam egy olyan kommentet, hogy egy nőnek igényesebbnek kell lennie a külsejére és a környezetére, mint egy férfinek, a férfi lehet rendetlen és akik lepontozzák a választ, azok feminácinak minősülnek.
2015. aug. 14. 23:18
 4/11 Gérard G. válasza:
76%

"a férfi lehet rendetlen"


Az a férfi szingli marad, amíg nem változtat magán.

Egy férfi legyen ápolt, tiszta különben örök szingli marad.


Sok férfi arab gondolkodású, hogy a nő másodrangú. Szerintem a férfiak azt gondolják, hogy a nők nélkülük nem életképesek, ami igaz is szaporodás szempontjából, de másból már nem. Meg a + hormon miatt egy csöppet nagyobb az izomtömeg rajtuk, s ebből már egyből felettük állnak.


Férfi vagyok, de utálom az ilyen férfiakat.

27/F

2015. aug. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3: Attól még nem lesz feminista/femináci valaki, hogy nem ért egyet avval a véleménnyel.
2015. aug. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezt mondom én is.
2015. aug. 14. 23:44
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
Ugyanazért, amiért ha egy férfi hívja fel a figyelmet a férfiak elleni igazságtalanságokra, akkor az nőgyűlölő.
2015. aug. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
"Én magam soha nem jöttem rá, mi pontosan a feminizmus, csak azt tudom, hogy az emberek akkor neveznek feministának, ha olyan nézeteket hangoztatok, melyek által tagadom, hogy lábtörlő vagy prostituált lennék."
2015. aug. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%
# 8 Mint például azt, hogy legyen női kvóta a parlamenentben? Numerus Clausus mond valamit, cica, vagy átaludtad a töriórákat?
2015. aug. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

Mindenki mindenért feminácizik, mert ez most divat.


A feminizmusnak alapjaiban van értelme, ezzel eu/amerikai ember nem kéne, hogy vitatkozzon... Legyenek azonos törvények a férfiakra és a nőkre, lehessen tanulni, szavazni, dolgozni, és ha bűnt követ el valaki, vagy bűnt követnek el vele szemben, akkor ugyanaz legyen a büntetés nemtől függetlenül, stb.


Viszont nemi szerepeket és szokásokat nem kellene alapjaiban átírni, mert felesleges. Mármint persze, már nem kell eljárni a férfinak vadászni és a nő is dolgozik, tehát a házimunkát LOGIKUS megosztani. Az is jó, ha a gyereknevelésbe is beszáll az apa, DE KÖNYÖRGÖM MIÉRT KELLENE AZ APÁNAK SZOPTATNI???? (Értelemszerűen nem a saját melleiből.) Ha úgy van, oké, de hogy kvótaszerűen? Volt ilyen agyfäsz is. Meg ami talán a svédeknél megy most, hogy az óvodában a gyerekek nem lehetnek fiúk és lányok, hanem csak egy nem van. Erre miért van szükségünk? Ezek veszélyesen túl nagy lépések. Az embereknek ezekkel van baja. Ezek a feminizmus vadhajtásai. Aztán ott vannak a feminácinak nevezett fajták, ők meg tényleg férfigyűlölő megkeseredett nők, akik előjogokat akarnak a nőknek, olyanokat amik a férfiaknak sincsenek meg, nem egyenlőséget akarnak, hanem azt, hogy most a nőknek legyen jobb. .... Ezt is utálják az emberek.


És a sok aberrált baromság miatt divat lett szidni a feministákat, mindent feminácinak tituláni, aminek a leghalványabb köze van a nemekhez (ha nem a nő jön ki belőle rosszul, ha esetleg igen, akkor hímsovinizmusnak...) Manapság ezt bármire rá lehet mondani és lesz aki ujjong, hogy dejól megmondtad nekik...

2015. aug. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!