Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Szerintetek gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szerintetek gáz, ha egy pasi csak minden másnap fürdik?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 13:08
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem gáz.

Alapvető higéniához hozzátartozik a napi fürdés.

2010. márc. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim válasza:
húsvét vagy karácsony másnap?esetleg mind2?
2010. márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
Hát, gondolkoztam rajta egy keveset, és ... szerintem nem gáz ha hetente 1-1 kimarad, de én olyankor is másnap reggel bepótolom, meg edzések után is mindig tusolok..
2010. márc. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
51%

Igen nagyon gáz és undorító. "A bőrnek nem tesz jót" na ehhez meg csak annyit írnék, hogy anyukámnak érzékeny bőre van, de érdekes módon talált olyan tusfürdőt magának, ami színezék, illat, és tartósítószermentes, és fürdik naponta, semmi baja mostmár a bőrének. (hozzáteszem előtte is fürdött, csak utána testápolózott) Szóval ez csak kifogás az igénytelen disznóknak. Lehet lepontozni.

18/L

2010. márc. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
70%
Én volt olyan hogy nem fürödtem 3 hétig :D mert gépeztem azt lusta voltam ja és nyáron :D befujtam sprével ha vhova menni kellett azt jolvan meg volt hogy iskolába is mentem ugy de akkor csak 2 hét volt amig nem fürödtem, szerencsére nem vették észre, és az a poén hogy mindenki ilyen igényesnek gondolt mert elég divatosan változatosan öltözködöm.Amugy kár ez az álszent duma hogy fujfuj gusztustalan aki kétnaponta fürdik vannak sokkal rosszabbak itt az én példám.
2010. márc. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
58%
3 hétig:O te szerencsétlen kocka... legyek nem köptek be? :D én nem bírnám.. fujj
2010. márc. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
fúúj te nemvagy normális:O 3hétig.. ááá:D
2010. márc. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
Nem köptek be mert volt benn ventilátor az száritott meg nem csak a meleg miatt kellett hanem mert megdöglött egy kobor macska a padláson azt kb 5 napig ott rohadt mert nem ment fel addig senki hogy lehozza, huu az a szag...
2010. márc. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
Igényes ember lehetsz
2010. márc. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
Nem is irtam hogy az vagyok csak azt hogy sokan nem gondolnák rolam hogy ilyen vagyok, mert teljesen mást mutatok kifelé mint ahogy élek :D Amugy ez egy 2 éves sztori már és akkor elég sokat gépeztem nem nagyon érdekelt semmi más.Ma már van barátnöm aki megért engem, persze ezt azért nem mesélem el neki, ja és most már 3 naponta fürdök igy egy ideje. :D
2010. márc. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!