Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Szerintetek gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szerintetek gáz, ha egy pasi csak minden másnap fürdik?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 13:08
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:

Jézusom!!! Álszent senki lennék? Akkor ti meg igénytelen zöld parasztok. Ha ennyire így gondolod, menj ki az erdőbe élni, és fürödj a Dunában, az tuti nem öli meg a bőrös természetes flóráját, épp csak hozzátesz minden mást, amitől te is járkálhatsz a bőrgyógyászhoz, mint azok akik naponta 62-szer fürdenek.

Én is sajnálom a Földet, éppen ezért nem tusolok naponta kétszer, pedig vágynék rá, és ezért zárom el a vizet, amikor beszappanozom magam vagy borotválkozom, vagy a hajamat dörgölöm a samponnal. De minden másnap megfürödni gáz!!!!! Minden nap KELL, kivéve ha valaki tényleg annyira hulla, hogy már nem bírja magát odáig elvonszolni, de akkor meg reggel pótolni kell. És tojok a tusfürdő ipar fellendülésére. Azért fürdök mindennap, mert érzem, hogy a hajlataim pl. igencsak igénylik, vagy ahogy az előttem szóló mondta: a papír nem elég, és nem csak a nagy wc esetében, de a kicsiében is, főleg a férfiaknál, akik meg sem törlik.

Ezzel szemben azt vallom, hogy 1 kiló koszt minden évben meg kell enni, hogy az immunrendszered fennmaradjon, ezért nem fog az én gyerekem percenként kezet mosni, mint ahogy itt a sok túlaggódó anyuka akarja, az ugyanis sokkal jobban betesz az egészségnek, mint a napi ötszöri fürdés.

Még valami: régen jó volt? Régen az emberek tömegesen haltak meg, mert nem létezett a higiénia, és régen olyan bűz volt a sok fürdetlen ember miatt, hogy már ők se viselték el, és a franciák kitalálták a parfümöt. Az én anyukám kubai, és ki van akadva, hogy főleg nyáron a metrón, de amúgy is a magyarok milyen büdösek, pedig ő olyan szintű mély szegénységben nőtt fel, hogy 2 váltás ruhája volt és kész, de mindennap kimosta őket, és mindennap fürdött, és vízszámlára mindig volt pénz...ezért volt csak 2 ruhája.

Na most már értem, miért büdös itt mindenki. (Akinek nem inge....)

2010. márc. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim válasza:
Nem hinném, hogy csak a magyarok büdösek. Egyszerűen van aki igényli a napi fürdést (másoktól is), van aki nem. Gáz, ha valaki büdös, de nem gáz, ha nem fürdik minden nap, ha nem végez fizikai "munkát" (egy km séta már bebüdíthet) és ha nincs nyár, mert ugye olyankor nem kell semmi hozzá, hogy büdös legyen az ember. Szerintem aránytalan hetekhez hasonlítani 2 napot! Ha viszont nincs fürdés, tessék legalább mosakodni! Egyébként ez jó példa arra, hogyan lehet mesterségesen igényeket gerjeszteni tömegekben (légy gyönyörű, tökéletes, illatos), sőt a nők állítsák le bélgáztermelésüket, mert az olyan kiábrándító. Szőrük se nőjön. Tényleg új fajjá alakulunk.
2010. márc. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

16:27 vagyok. Tényleg nem csak a magyarok büdösek, Latin-Amerikában például a spanyolokat (lefordítva) "büdöslábú galíciaiaknak" nevezik, és meg vannak róla győződve az USA-ban, hogy Európában mindenki csak havonta egyszer fürdik :S Na mind1, a lényeg, hogy nem akartam általánosítani, de csak arról a közösségről beszélhetek biztosan, amelyben élek. Márpedig a metró nyáron bűzlik...de néha sajnos még 1-2 egyetemi tanárom is az ELTE-n!!

Az embereknek megvannak bizonyos sajátos szagai, ugye a feromonok, ez csábít minket a másikhoz, és ha valaki igazán vonzódik a másikhoz, akkor parfümön át is megérzi a csáberőt. De amikor szexre kerül a sor, nem szeretném egy olyan pasi gatyáját feltárni, akihez 48 órája nem ért víz, remélem ezt megértitek...ott lent néha még 24 óra is sok tud lenni férfiaknál, nőknél egyaránt, és nem szeretnék olyan szituba se keveredni, mint az ex-pasimmal, akivel csak akkor volt szex ha előtte is meg utána fürödni lehetett. Na szerintem ez is egy elég nyomós érv amellett, hogy miért fürödjünk minden nap.

2010. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim válasza:

felesleges szócséplés ez az egész.

ha akarsz fürödj minden nap ha nem nem.

én sem fürdök minden nap de adok magamra van hónalj stift spray stb.

lehet választani mert én sem szeretem a testszagot főleg a zsíros hajat nem.


egyébként meg annak az értelmes válaszadónak üzenem aki a wc utáni tisztogatásról írt hogy ezért találták ki a francia kimosós wc-t.


másrészt sex előtt sem jó a testszag de gondolj bele egy közös fürdőzés még fel is dobhatja sexuális életét minden párnak.



szerintem túl van ez a dolog misztifikálva én tartom azt az elvet hogy a mai társadalom túl tisztaságmániás ami nem baj ha megtaláljuk ezt az aranyközéputat.


ez a baj az egész oldalal sajnos hogy sok gyerekes bugyuta kérdés van pl valaki azt kérdezte hogy kutyája most szült mit kapjon ajándékba? ha nem tetszik hogy nem fürdik beszéld meg vele ne másnak nyávogj

2010. márc. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Az a gáz ha piszkos vagy és büdős, nem az ha nem fürdesz, ha te olyan vagy hogy néhány nap fürdés nélkül büdős vagy akkor gáz, viszont ha nem fürdesz soha és nem vagy büdős akkor igazából nem gáz, mert amikor büdős valaki az azt jelenti hogy a baktériumok kezdenek úrrá lenni és az valóban nem higiénikus, viszon ha bele gondolok hogy nem vagyok büdős akkor sem ha nem fürdők és akkorsem ha izzadok, ha buszon, héven, vagy villamoson egy nagyon büdős ember leülne hozzám tuti összeverném úgy hogy össze szarná magát, vagy a héven nekifutásból letérdelném a fejét úgy hogy 1-2 sort tuti hátra bukfencezne vagy repülne, persze ha nem az ablaknál ülne hanem kivül.
2010. márc. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim válasza:
ULTRA MEGA GÁZ!!! Minden nap le kell fürdeni.,alapvető dolog.(Akár tetszik,akár nem)
2010. márc. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim válasza:

mér kőbe van vésve te nagyon okos hogy hányszor kell.


a másiknak meg üzenem hogy itt nagy a szád de megnézném a buszon mit tennél egy másik emberrel ha nem akarnád hogy melléd üljön

2010. márc. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:

Igen! Vedd úgy, hogy kőbe van vésve! Egészségtelen dolog, ha valaki csak minden másnap fürdik. És igaz, hogy ha az ember hullafáradt, egyszer-egyszer nem zuhanyzik le, az nem baj, de ha rendszeresen csak reggel fürdik az sem egészséges, mert beleviszi az összes bacit, meg izzadtságot az ágyneműbe, amit a legpedánsabb ember is csak hetente cserél ugye, ha nem kéthetente...Ergó: ha csak másnaponta fürdesz, az a fürdés se ér semmit, mert amit befekszel az ágyba, megint koszos leszel, még akkor is, ha nem látszik!

Az erőszakosnak üzenem: ki nem állhatom a büdös embereket, és ha egy ilyen közel jön hozzám (mondom ezt úgy, hogy minden nap metrózok, szóval tapasztalatból beszélek), de azért az elég durva, hogy mennyi agresszió van benned. Jó, biztos nem tennéd meg a valóságban, amit leírtál, de benned lappang a méreg, és ha nem vezeted le, vagy nem tanulod meg kontrollálni, előbb utóbb ki fog törni, és meg is teszed amit leírtál :S:S:S

2010. márc. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Az utolsónak: én is utálom a büdös embereket, azért írtam agresszíven, jaj apám..........
2010. márc. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Jó azt értem, de azért ennyire nem kellett volna eltúlozni :S
2010. márc. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!