Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Szerintetek gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szerintetek gáz, ha egy pasi csak minden másnap fürdik?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 13:08
1 2 3 4 5
 21/46 anonim válasza:
AAaaaaazzzzzzzzzzzz:)!!Nagyon!
2010. márc. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
83%
Nem gáz. Nagyon sokáig még sokkal kevesebb fürdéssel is elvoltak az emberek. Csak ma már sikerült meggyőzni mindenkit, hogy milyen fontos naponta fürödni, hajat mosni, stb. Nem fontos, de komoly bevétel a tusfürdőgyértóknak.
2010. márc. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz. én szeretem az uram természetes testillatát (nem izzadtságszag) ebben semmi rossz nincs, nem kell állandóan elnyomni mindenféle kémiai vackokkal
2010. márc. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
94%

a tusfürdőbevétel még hagyján, hamarosan nem lesz mibvel fürdeni! Az emberiség egy részének már most sem jut tiszta ivóvíz sem egyesek meg naponta többször fürdenek. Majd megnézem hogy birják ha nem lesz mivel...

mennyi vizet elhasznál az ember feleslegesen a rengeteg fürdéssel zuhanyzással aztán futkos a bőrgyógyászhoz hogy ilyen meg olyan kiütése van mert elpusztititta a bőr normál védőrétegét amitől az sokkal sérülékenyebb lett.

2010. márc. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz csak ne legyen izzadtságszaga. Nálunk is van hogy kimarad egy-egy nap, mikor semmi kedvem a hideg fürdőszobában vacogni. Sokkal gázabb, ha valakinek fokhagyma,- alkohol,- vagy cigarettaszaga van, attól rosszul vagyok. nem kell álszenteskedni, szerintem egy csomó ember fürdik mondjuk egy héten csak öt napot, és ránézésre meg se mondanád róla.
2010. márc. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim válasza:
0%

Látszik h sok itt a paraszt...

Amugy nagyon gáz.

2010. márc. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim válasza:
100%

mennyi álszent senki van itt.

régen nem fürdöttek minden nap és mégis egészséges volt mindenki.

igaza van annak hogy az emberek pazarolják a vizet a sok felesleges fürdéssel meg csak kopik az ember bőrén a védőréteg.

ha valaki kemény fizikai munkát végez akkor megértem hogy utána fürdik.

érdekes módon kimutatták a kisbabáknál hogy nem tesz jót a sok baktériumölő szer tusfürdő szappan stb mert nem tud náluk kialakulni egy olyan "védőgát" ami ellen áll sok betegségnek.


még valami minden embertől aki itt azt írta hogy minden nap fürdik megkérdezném hogy vajon ha akár egy hónapig az angol wc helyett a régi jó pottyantósat kéne használni papírral esetleg lapulevéllel akkor az fejbelőné magát mert sok a baktérium ezeken a wc ken megtelepszik és ettől ők betegek lesznek.


mert régen az is jó volt

2010. márc. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az gáz, h latom, h sokan azé furodnek minden nap, h ne legyen ciki, h nem furdik, mert ezt hallja a tarsaitol... ha nem izzadsz meg, nincs egyaltalan szagod, akko egész nyugodtan megfurodhetsz masnap is, soot. Persze mosdas este, az teny, h kell, de most a semmiert nem latom ertelmet, h gondot csinaljunk belole.
2010. márc. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
Nem gáz és tényleg sok az álszent.
2010. márc. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim válasza:

Hát nem tudom, én nem borotválom a s*gglyuk szőrömet, oszt ha sz*rok valami kis folyósabbat, akkor nem tudom patyolattisztára törölni a s*ggem, szóval ha valaki odaszagolna a környékre lehet elhányja magát ergo ha du. sz*rsz, nem árt este megmosni a p*csádat, b*zmeg.

Sz*rsz 4x 2 nap alatt azt mindig csak papírral törlöd meg, az nem annyira nyerő.

2010. márc. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!