Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miféle elvárás az egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miféle elvárás az egyes nőknél, hogy "ne legyen túl kedves", meg hogy "legyen benne valami rossz"?

Figyelt kérdés

Persze, jöhettek azzal, hogy joguk van azt elvárni, amit akarnak, és ez igaz is, de nekem meg jogom van elmondani a véleményem róla.


A férfiak arra is figyeljenek oda, hogy nehogy túl kedvesek legyenek, mert már az is baj? Mit szólnának az ilyen elvárással rendelkező nők, ha őket azért utasítaná el egy férfi, mert túl kedves? Nem igazságtalan ez egy kicsit?



2015. aug. 15. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
de nagyon is igazságtalan ez a dolog! van aki alapból kedves srác és nem tud bunkó lenni az akkor mit csináljon? meg sok nő azt mondja hogy ha 1 fiú kedves az túl unalmas
2015. aug. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
én úgy vagyok ezzel,az embereket alapból semmibe sem nézem,aztán aki megérdemli azt igen,aki rászolgált.
2015. aug. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
A ne legyen túl kedves kb azzal egyenlő, hogy ne legyen nyálas meg ne nyalizzon állandóan csak azért, hogy megkedveljem.
2015. aug. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
kár minden jött mentnek kedveskedni hidd el,csak bábok.
2015. aug. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Engem a volt barátnőm azért utasított el végül, mert túl kedves voltam vele és én jobbat érdemlek nála. Ó istenem, majdnem elhittem.
2015. aug. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Az még hagyján, hogy ilyenre van igényük, viszont amikor az egyik azt állítja, hogy "te túl kedves vagy", a másik meg azt, hogy "te túl bunkó vagy", miközben a stílusod egy dekát sem moccant semerre, az azért egy kicsit elgondolkodtató, hogy akkor te most túl kedves vagy-e, vagy túl bunkó vagy-e. :D A nők kiválóan értenek ahhoz, hogy hogyan kell egy férfi stílusát, személyiségét, egyéniségét totálisan megsemmisíteni.
2015. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
a kedvencem nagyon kedves srác vagy nagyon fogom irigyelni a barátnődet! de én nem szeretnék veled kapcsolatot! ha ekkora főnyeremény vagyok miért utasít vissza?
2015. aug. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9%
Azért, mert nagy főnyeremény vagy csak ne neki kelljen veled lennie.:D
2015. aug. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%

Nem igazságtalan - legalábbis részemről.

Abban, hogy "TÚL" már benne van, hogy nem egy kellemes dologról van szó, semmit sem jó túlzásba vinni. Nekem a "túl kedves" azt jelenti, hogy kb. szolga módjára lesi a kívánságaimat, mindig azt mondja, amit hallani akarok, akkor is megértő és pátyolgató, amikor inkább kritikát kellene megfogalmaznia, ezek mellett úgy viselkedik velem, mintha nem lennék magát ellátni képes, önálló lény, hanem rá lenne szükségem még ahhoz is, hogy kimenjek a WC-re. Szerintem teljesen korrekt dolog, hogy nem szeretnék ilyen emberrel párkapcsolatot.

Barátom tisztességes, becsületes, kedves, empatikus ember, de nem TÚL kedves, nem áltat, megmondja simán, ha hibázom, és nem nyalja a hátsómat feleslegesen, egyenrangú felek vagyunk, nem a csaholós kis szolgám. :)


A "legyen benne valami rossz" dolog viszont egy hülyeség, ilyet nem kell elvárni, mert alapból mindenkinél megvan, senki sem tökéletes. Ez kb. olyan, mintha azt fogalmazná meg az ember elvárásnak, hogy pl. legyen szíve/tüdeje/agya. :D

2015. aug. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"van aki alapból kedves srác és nem tud bunkó lenni az akkor mit csináljon?"

Imádom ezt az embert.:D Én meg alapból nyers és cinikus vagyok, nem tudok nyájasabb lenni, mit csináljak? A kedves, aranyos nőkre bukó férfiak kötelesek lennének lemondani a számukra ideális párkapcsolatról csak azért, hogy nekem, szegény, szerencsétlen párának ne kelljen egyedül szomorkodnom?

Ki mondta, hogy az élet igazságos? Ahogyan te nem tehetsz a végtelen kedvességedről(...), úgy a nők sem arról, hogy nem olyan férfira vágynak, mint amilyen te vagy. Ennyire egyszerű.

2015. aug. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!