Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha egy lánynak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egy lánynak a pénztől lesz önbizalma?

Figyelt kérdés

Azelőtt mindig szét voltam csúszva, és semmi önbizalmam, mert hiába vagyok szép alapból, ha szakadtan kellett járnom, olyan szegények voltunk, és hiába volt eszem, nem kaptam munkát, így semmirekellőnek éreztem magam.

Amióta dolgozom, és egész jól keresek, sokaktól hallom, hogy még a hangom is kisimultabb,jó rám nézni, kellemesebb velem.

Ez furcsa?


2015. aug. 15. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

A fentiekből kifolyólag ez teljesen normális.

Inkább az a nem normális, hogy egyes lányok azt hiszik, hogy csak azért mert nem fityeg semmi a lábuk között, attól már máris királylányok lesznek...


27F

2015. aug. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak nehogy átess a ló túloldalára. Azokból szoktak lenni a legaljasabb diktátorok, akik nagyon mélyről érkeztek.
2015. aug. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elértél valamit, amire büszke vagy és ez önbizalmat ad. Ezzel az ég világon semmi gond sincsen.
2015. aug. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Naná hogy normális,a mai lányoknak nedvesedésük is csak a pénztől van
2015. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A te eseted teljesen normális. Én átéltem többször a munkanélküliséget, meg hogy rövid ideig kellettem csak, volt dolgom csalókkal, fukarokkal. Nem azt mondom, hogy ez elsősorban pénz, inkább hogy mennyire kiszámítható és stabil a helyzeted ezen a területen, az erősít vagy gyengít. Amíg labilis volt a helyzetem, semmi másra nem tudtam koncentrálni, csak hogy az megváltozzon. Most stabil helyzetem van, tény, hogy jobb fizetésem is a korábbiakhoz képest, de nem ez adja a lökést, hanem hogy hosszú távon számítanak rám, és legfeljebb akkor kell ismét elölről kezdenem mindent felépíteni, ha netán megszűnne a cég (de az nem valószínű egyhamar). Még jobb, hogy mindezt a saját erőmből értem el.
2015. aug. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!