Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet felejteni? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felejteni? Ez nagyon nagyon rossz érzés.

Figyelt kérdés
A fiú csinálhat bármit, velem is lehet bunkó én akkor se tudok kiszeretni belőle egyszerűen imádom. Ez nem egy kamaszkori fllángolás mert már nyolc éve szeretem. Persze ő engem észre sem vesz és néha még féltékennyé is tesz direkt.14/L

2014. júl. 19. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
A tinik szerelmi élete. Micimackó becsajozott?
2014. júl. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha nem vesz észre akkor hogy a picsbe tesz féltékennyé? amúgy meg lassan jön középsuli .... el fogod felejteni.
2014. júl. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy szeretem és direkt előttem kedveskedik/piszkál más lányokat.
2014. júl. 21. 11:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyanabban a helyzetben vagyunk.

Én 3 éves korom óta ismerem a srácot.

Óvodás korunkban is volt köztünk valami, és ezt ő is tudja.

6 év után megbeszéltük, hogy hagyjuk ezt a fenébe. ( Akkoriban nem is beszéltünk)

Most több mint 10 év eltelte után, még mindig van köztünk valami, de az ő oldaláról, nem csak én vagyok.

Ő is a féltékennyé tevésen dolgozik.

Tudod mit csinálj?

Ez nálam bejött.

Amikor meglátod a lányokkal, gyors keress egy fiú ismerőst és kezdj el beszélgetni vele, meg röhögni.

(Tipp: Válassz ki 1 vagy 2 fiút, és azokkal mutatkozz sokat. Akkor azthiszi, valamelyikkel jársz, és olyan féltékeny lesz, hogy jó lesz nézni.)

Küldő: A bosszú úrnője :D

2015. jan. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
14 évesen 8 éve szeretni valakit. Thomas a gőzmozdony meghódította a szíved?
2015. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pelenkás korom óta ismerek egy csajt, már a gügyögéséből éreztem, hogy összeilkünk. :D Egyformán büfiztünk és pukiztunk is. :D Annyira megszerettem, hogy 2 évesen már megkértem a kezét is, de nem tudott válaszolni, mert kiderült, hogy ateista, akarom mondani autista. :D Azóta is tart, de most már szerelem...a kocsimat. :D
2018. márc. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!