Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy elnem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy elnem meg ezt? Mas hogy elte meg? Serulni fogok lelkileg?

Figyelt kérdés

4 eve bele vagyok habarodva valakibe, nem tudom, miert. Azt hittem o lesz az igazi, barmit megadtam volna erte, de tegnap beszeltem vele, es azt mondta, hogy par ejszakanal tobbet nem tud nekem adni. Nagyon hajlok ra, hogy belemenjek, mivel talan a semmitol tobb, de nem tudom, hogy lelkileg hogy fogom atveszelni. Megvaltozni szerintem soha nem fog, miattam meg meg ugyse.

22L.


2015. aug. 16. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fog megvaltozni. Mivel szereted csak rosszabb lesz neked ha szexelsz vele és utána elhajt. Legyen már önbecsülésed, ne hagyd magad ingyen lyuknak nézni.
2015. aug. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én így nem mennék bele. Csak egy kaland lennél neki, akivel jól szórakozott.

Ha jó a szex, akkor még jobban fogod majd kívánni és nehéz lesz elfogadni, hogy csak pár éjszaka volt.

Lelkileg is sérülhetsz, így nem ajánlom.

2015. aug. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha belemész,akkor csak neki okozol örömöt....
2015. aug. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod mennyit ér, de gondolom ha ezen agyalsz nem szenvedtél még eleget a hiányától abban a 4 évben...
2015. aug. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
keress mást aki talán emberszámba is vesz, és el már nem is fog érdekelni, legalábbis nálam így volt
2015. aug. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"aki talán emberszámba is vesz"


Mert ez a fiú egyáltalán nem vesz téged emberszámba, így csak egy pipa leszel a noteszéban, azt meg ne akard.

2015. aug. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!