Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem kegyetlenül tönkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem kegyetlenül tönkre tett lelkileg, hogy bosszulhatnám meg? Mert már semmi másra nem tudok gondolni.

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy felfogadott egy férfit aki ezzel foglalkozik, hogy elcsábítja a nőket , sikerül elérnie h szerelmesek legyenek bele, nálam is, biztos nagyon ügyes, és elhiteti h fontos vagyok neki, ráadásul van egy kislányom is.

És azt is ügyesen csinálta, hogy a lányom is megkedvelje, majd közölte velem, hogy

"bocsi de ez egy vicc volt, a francnak sem kellenél mert egy selejt vagy, és hogy is gondolhattad, hogy te kellenél nekem"


Sajnos nem ismerem a srácot se a nevét nem tudom se címét se semmit. Mert minden amit mondott magáról hazugság volt.

28/N


2015. márc. 18. 19:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja persze azt is elmondta, hogy ez az exem búcsúajándéka.
2015. márc. 18. 19:55
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért rágott be ennyire rád az exed?
2015. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kreativ az exed..hol lehet ilyet bereleni?
2015. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kamu, és volt már.
2015. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

LOL :)

Biztos nem tudod a telefonszámát? Én is szívesen kib**asznék az exemmel :)

Megérdemelné a rib**anc.

2015. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 RRR ***** válasza:

"szerezz" be egy normális,értelmes,lelkiekben gazdag férfit

és légy boldog

ennél nagyobb bosszú nincs

2015. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

Legyél inkább hálás neki, rámutatott a személyiséegd gyenge pontjaira (hiúság, hiszékenység, stb.)

És neked egy fillérbe sem került.

2015. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem kamu és igen már írtam egyszer de nem jutottam azóta se semmire és mindig nagyon sokat gondolok erre.
2015. márc. 18. 19:57
 9/12 bor zoltán ***** válasza:
Tedd tul magad rajta mert pont azt teszed amit a felbujtója akart,bosszut állni már ha mindenképp muszáj azzal tudsz ha a volt párod felkeres kéjelegni a dühödön,te megkéred rá hogy fizessen be még egy ilyen szuper férfiprostinál mert nagyon élvezted a dolgot,ugy ahogy vele soha.
2015. márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én ennek csak egy jobbik formáját ismerem, a dzsigolót, aki a végén nem ba**szik ki a másikkal. De őt általában maga a személy fizeti meg.
2015. márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!