Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért "menő" az h 15-16évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért "menő" az h 15-16évesen egyik lány se szűz? :O

Figyelt kérdés
16 vagyok és lány osztályba szinte csak én vagyok szűz..nemtudom mért menő ez nekik h csak úgy beleugranak..:S de hát hiába mondtam nekik..én még nemis vágyok rá pedig testileg elég érett vagyok rá
2010. márc. 9. 18:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Azt bírom, hogy az esetek többségében az, aki még szűz mittudomény mennyi idősen, az kicseszett nagy ügyet csinál ebből. Ebből a szempontból az ilyen embereket ugyanolyan mókásnak tartom mint azokat, akik azért fekszenek le valakivel fiatalon, hogy ők már felnőttek legyenek.


Szerintem krvamindegy, hogy ki mikor veszti el. Csak legyen normális oka.

2010. márc. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok érdekes válasz érkezett.


Nos.. elég összetett a válasz a kérdésedre!

Meglátásom szerint nincs olyan, hogy "menő". Az a probléma, hogy mindig van egy-két "dísztyúk", aki menőnek tartja magát attól, hogy van barátja, s ráadásul már nem szűz. És persze ne hidd azt, hogy mindenki aki azt mondja, hogy ő már nem szűz valójában nem az. Mert akad olyan, aki inkább hazudik, de nem megy bele kapcsolatokba, csak azért, hogy ő is elveszítse. És akkor jönnek az olyan lányok, mint te, aki kétségbeesik, hogy csak ő szűz, s az milyen ciki.


Olaj a tűzre, hogy legtöbben ettől felnőttnek érzik magukat, s presztizs kérdést csinálnak a szüzességből, s lenézik azt, aki az.

Nem egy kérdés van itt az oldalon, hogy tini fejjel szerencsétlen nem tudja eldönteni, hogy megtegye vagy nem. Pedig, ha elég érett hozzá, akkor neki érezni kellene azt, hogy meg akarja tenni.


Persze láttam olyat is, akit behülyítettek a haverjai, aztán a barátnőjét szekálta, hogy milyen ciki már, hogy ők nem csinálják. A lány belement... aztán megbánta.


Én azt mondom, aki presztizs kérdést csinál ebből, azzal nem szabad leállni még egy szóra sem.

2010. márc. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
52%

utolsóval teljes együttértés, szerintem pedig éljünk a mának, ki szeretne úgy meghalni hogy szűz volt, nem próbálta ki a cigit, nem ivott egy korty alkoholt se ?! honnan tudod hogy nem élveznéd, vagy nem volt-e jó ne mások irányítsanak és mondják meg mi a jó és mi nem, legyen saját véleményed ami csak úgy lehet ha kipróbálod !


szóval dugjatok puszi

2010. márc. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
bocs utolsó előttivel
2010. márc. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
52%
úr isten! elég már az ilyen kérdésekből!nem gondoljátok,hogy vannak olyan fiatalok IS,akik szerelemből csinálják és késznek/érettnek érzik magukat rá.nem kell másik véleményére adni.fáj,hogy valakinek jól sikerül? pfff.
2010. márc. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
52%

Nem érzitek, hogy az ilyen önfényező kérdések égbekiáltóan szánalmasak? :)

Lehet, hogy én már nem vagyok szűz, viszont tudok például helyesen írni. Na?

2010. márc. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
nem csak te vagy XD kamuznak!
2010. márc. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
hat valaholl el kell kezdjek a ku rvaskodast mint a tobbiek,szanalmas pi csak azert.
2010. márc. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
csak
2010. márc. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Aki túl korán kezdi a szexet, és csak azért teszi meg , hogy a elmondassa magáról hogy már ő sem szűz elég hamar kiég érzelmileg. Nem tanulja meg a szex igazi értékét. Jómagam elég hamar kezdtem (14) és 22 évesen kellet rádöbbennem , hogy nem tudok csak baszni....igaz az szuperül, de ezekkel az elő tapasztalatokkal nagyon nehéz volt megtanulni szeretkezni, szerelmeskedni, ami az igazi sava borsa az ágyban (vagy máshol;) töltött óráknak....
2010. márc. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!