Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kövér, nagyon tulsúlyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér, nagyon tulsúlyos emberek tényleg elhiszik ha azt írják a facebookon a képük alá hogy csinosak?

Figyelt kérdés
2015. aug. 18. 10:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
67%

El. Miért ne hinnék el? A szépség nem súlyfüggő. A szépség ráadásul relatív. Az, ami szerinted csúnya...más szerint szép! Ami szerinted szép,más szerint randa. Hála égnek nem vagyunk egyformák, sem kinézetre, sem gondolkodásmódra, sem ízlésre. Mindenki talál szépet is, és csúnyát is a világban...csak mindenki mást. :)

Amúgy képzeld, én kövér vagyok...de ettől függetlenül nem vagyok csúnya. Sőt...nekem nem tetszik a vékonyság. Pl. számomra taszító a vékony pasi. Nem tetszik. Noh? Mégsem írok róla kérdést, hogy az a pasi aki nincs meg 90 kiló legalább, az tudja, hogy baromi ronda? Szerintem. Én elfogadom, hogy mások vagyunk...és mindenkinek más a szép. Mindenkinek így kéne gondolkodnia, nem? Mennyivel szebb lenne a világ is... :)

2015. aug. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
81%

Pl. mert szerintem a vékony és a nagyon izmos férfiak csúnyák, a kicsit pocakosak meg szexisek.

Ez ízlés kérdése.

2015. aug. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%

"Tudják ők,hogy valójában egy bálnák,csak próbálják elhitetni magukkal,hogy ez nem így van."


Jajj, de butus vagy.

Minden kövér ember tudja magáról, hogy kövér. Az, hogy valakin 20-30-40 kiló plusz van, nem jelenti azt, hogy ettől már hü.lye is lenne.

De kit érdekel a kilók száma?? Hogyan lehetne kilóba behatárolni a szépség fogalmát?? SEHOGY!

Nem értitek a lényeget..

Mindegy, hogy ki hány kiló, milyen alkatú (alma, körte, kocka stb), milyen színű a haja, jár-e szoliba vagy sem, van-e műkörme stb...attól még lehet szép. Csak nem mindenkinek. De ez teljesen normális! Ettől függetlenül a másik leszólása (pusztán azért, mert nem a mi ízlésünk) már nagyon kulturálatlan, unintelligens megnyilvánulás! És nem a fikázandó személyről árulkodik........nem őt értékeli le...hanem a "kedves" fikázót!

2015. aug. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
95%

Most elgondolkodtam... van két, 100 kiló körüli nőismerősöm. Szerintem gyönyörűek! Mindketten párkapcsolatban (házasságban) élnek, tehát ha valaki megdicséri őket, az nem udvarlás, hanem őszinte csodálat.

És ha kitesznek egy olyan képet a FB-ra, amin szép az arcuk, sugárzó a mosolyuk, akkor én bizony meg szoktam őket dicsérni. Nem az alakjukat, hanem a belülről fakadó szépségüket. Őszintén.

Ugyanúgy meg szoktam dicsérni a 70 körüli nőismerőseimet, pedig ráncosak, öregek, de attól még SZÉPEK!

Nekem a szépség ezt jelenti, nem azt, hogy valaki úgy néz ki, mintha egy divatlapból rángatták volna elő.

2015. aug. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nézd lehet felszinesnek gondolni, de ez az igazsag.Aki meg ilyen suly mellett csinosnak gondolja magát, annál más gond van. Az ilyen emberek az egészségükre sem gondolnak, fulladoznak, izzadnak ha felmennek egy lépcsőn. Semmi energiajuk nincs a nagy feleslegüktől.
2015. aug. 18. 12:08
 16/20 anonim ***** válasza:
12%
a kövérség egyenlő az igénytelenséggel. inkább legyen nádszálvékony, mint husimusi. Ha már a kapcsolat elején kövér mi lesz a későbbiekben? Az már fúj atomronda lesz. Márpedig csóri aki komolyabbra tervez vele ezzel is számolnia kell. Még épphogy feláll ha vele van, de utána még annyira se. Nem azért mert inpotens lesz a gyerek.
2015. aug. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
85%
Téged az mit izgat, ha ők kövérek és tetszenek maguknak, vagy másoknak? Neked nem tetszenek, ennyi. Téged is biztos van, aki rondának tart. Hova jutna a világ, ha mindenki ilyen kislányos hisztit vágna le azért, mert neki nem tetszik valaki, másnak meg igen?
2015. aug. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok kövér, de például szerintem egy sovány férfi (Kivéve ha súlyos egészségügyi problémája van) csúnya és igénytelen. De ettől még nem dől össze a világ, ha véletlenül valakinek tetszik ez az alkat.
2015. aug. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
51%

En tulsulyos vagyok es nem hiszem el.

18/L

2015. aug. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mint mikor volt egy erotikus blog amiben mindent részletesen leírt a 100 kiló körüli alacsony lány, egyébként tényleg remek stílusban, majd illusztrálta modell alkatú vékony nőkkel. Mikor ezt szóvá tette az egyik olvasója vérig sértődött és tüntetőleg kitett egy azaz egy darab kövérnős képet.
2015. aug. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!