Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők-mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők-mi a véleményetek a szegényebb pasi-gazdagabb nő felállásról?

Figyelt kérdés

A minap mentünk egy város "fullos" negyedébe egyik ismerősömmel, és mondta , hogy egyik haverjának egy ott élő hölgyemény a barátnője, és nagy meglepetésemre már kb fél éve együtt vannak.

A pasi elmondása szerint átlagos keresetű, Suzukija van.

A ház, amiben a lány él tetőteres, udvara parkosított, úszómedence, kovácsolt vaskerítés , egy Audi A6-os a ház előtt. Ismerősöm mondta, hogy anyuka szülésznő, apukának cége van, a csaj 21-23 éves kb.

A barátja is olyan korosztályú lehet, mint a csaj, csak azzal a különbséggel, hogy átlagos bére van, és középszintű végzettsége (tehát nincs diplomája,érettségivel + szakmával rendelkezik).


Igazából ez szöges ellentéte a mostanában jelen lévő "gazdag pasi kell" típusú csajoknak. Kb alig akartam elhinni, mikor ismerősöm mesélte a dolgokat.


Az lenne a kérdésem hozzátok, jobb módú, gazdag családban élő nők,lányok, hogy miként vélekedtek erről a dologról ? Számotokra fontos az, hogy kb egyenlő egzisztenciájú legyen a pasi ? Hogyan viszonyulnátok egy fentebb leírt pasihoz ?


Igazából mikor belegondoltam, én lehet kicsit frusztrált lennék egy ilyen kapcsolatban, néha megfordulna a fejemben, hogy biztos elég jó vagyok-e a barátnőmnek. Tudom, hogy nem a pénz a minden, de lényeges szerepet tölt be egy párkapcsolatban.

Ugyanakkor talán olyan érzéseim is lennének, hogy nem véletlenül van velem, mert én talán tudok valami olyasmit nyújtani neki, amit a gazdag pasik nem, amit nem lehet pénzért megvenni...de a "félsz" állandóan ott lenne bennem, hogy vajon mikor fog lelépni egy hozzá való pasival.


Kort is légyszíves.


U.I.: Ne azt írjátok, amit én, és sok ember hallani akar, hanem a valóságot, amit tényleg gondoltok.


23/F



#csaj #szegény #pasi-gazdag
2015. aug. 18. 17:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A szüleim példáját tudom felhozni. Apukám egy teljesen átlagos családból származik, nem nagy anyagi javakkal. Anyukám pedig mostanra több száz milliós vagyonnal rendelkezik. A nagyapám apukámat nem fogadta el sosem, mert csóró. Apukám viszont soha semmit nem kért tőlük, még csak nem is házasok, mert anyukám előtt nős volt már, csak ugyanarra a címre vannak bejelentkezve. Természetesen voltak problémák, mint minden kapcsolatban, de sosem a pénz miatt.

Ami engem illet, nem érdekel, hogy egy pasinak mennyi pénze van. Amíg rendes, intelligens, szorgalmas, addig jól elleszünk. Nem beszélve arról, hogy elég népszerű nő vagyok, folyamatosan csapják a szelet a pasik, így már elég sokan unalmasak, átlátszóak, érdekesebbek nekem az átlagos fiúk.

2015. aug. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!