Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert dolnek be a nok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert dolnek be a nok a nocsabasz pasiknak?

Figyelt kérdés
Van egy srac a kornyezetemben, minden nem tul komoly csajnal beprobalkozott mar. A csajok 80%-a be is adta neki a derekat, pedig tudtak rola, hogy milyen komolytalan...
2015. aug. 18. 18:58
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
81%

"minek járjak olyan nővel aki nem tetszik és nem vonz"

KÖSZÖNÖM, végre kimondtad. Akkor teszem fel a kérdést, egy nő miért is kéne olyan pasival járjon, aki taszítja és kicsit sem találja vonzónak??! Mert ti elvárnátok, hogy szó nélkül összejöjjön veletek, ha meg elutasít, akkor ő is csak egy felszínes liba. Tán neki nincs joga olyannal összejönni, aki vonzó számára? Ja, de, csak akkor rögtön felszínes lesz.

2015. aug. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
72%
Mellesleg nem tudom miért rakod állandóan idézőjelbe azt, hogy nők.... Ha valaki, na akkor pont te meg néhány itteni rinyagép az, aki megérdemli, hogy idézőjelbe rakják a férfi szót, mikor róluk beszélnek, mert itt pár emberre mindent lehet mondani, csak azt nem hogy FÉRFI. Mert egy normális férfi nem jár ide fel mindennap sajnáltatni saját magát és ócsárolni határtalanul az összes nőt.
2015. aug. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
23%
épp hogy ti is tele sírjátok az oldalt hogy hol vannak a normális pasik? meg milyen ócska szöveg nálatok hogy aki alacsony férfi az nem férfi? akkor én is mondom akinek nincs cés cicije az nem nő! az ilyen torz képekről van szó meg a listátokról amiket kreáltok
2015. aug. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
30%
azért rakom idéző jelbe mert a mai "nők" ben semmi nőiesség nincs az igazi nők már kihalltak min a dinók
2015. aug. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
60%

one man

Mate, hát tényleg pofátlanul magas labdákat adsz.

Én visszaküldenélek megfontolásra.


Csak egy tanács: Kicsit jobban tiszteld a nőket és ők is kicsit jobban fognak tisztelni téged. Csak szép fokozatosan, de menni fog az...

2015. aug. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
21%
mit tiszteljek a ""nőkben""? a tiszteletet ki kell érdemelni amire a mai "nők" képtelenek rá!
2015. aug. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
83%

Nem azzal van baj, hogyha felrak egy srác kérdést arról, hogy miért nem talál normális barátnőt, sem arról ha egy nő rak fel ilyen kérdést, hanem arról, hogy minősíthetetlen, undorító stílusban beszélnek itt jó néhányan, akik megrögzötten, kivétel nélkül (!!!) minden egyes ilyen jellegű kérdéshez odaírnak ilyen "kedves" dolgokat. Minden nő felszínes, minden nő anyagias, minden nő hazug, mindnek az izmos macsó kell, mind lelketlen és még holnap reggelig sorolhatnám.

Tudod mi a legnagyobb probléma veled? Hogy általánosítasz!!! Minden gond nélkül veszed egy kalap alá az összes nőt, elítélsz olyan nőket, akik az életben nem ártottak neked és soha 1 szót nem váltottatok egymással. Ezzel van itt a gond, meg azzal, hogy egy szikrányi tisztelet nincs benned a nők felé, tripla nulla. Ne csodálkozz, hogy senkinek nem kellesz.


Másrészt én soha nem mondtam olyat, hogy az alacsony férfi nem férfi, és még ilyen hozzáállást nem nagyon tapasztaltam. Max annyi, hogy nem szívesen jön össze valaki tőle alacsonyabb férfival, de a kettő között azért van egy "kis" különbség.

2015. aug. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
15%
ma 19:46 buksikácska te már hónapok óta rám vagy állva! mi van ennyire belém szerettél vagy mi? :D orvos látott már?
2015. aug. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
6%
bocsánat Buksicska vagy! :D
2015. aug. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Konkrétan most írtam neked másodjára egy kérdésen belül... inkább arra válaszolj, hogy miért nem jönnél össze egy magasabb nővel.
2015. aug. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!