Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert dolnek be a nok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert dolnek be a nok a nocsabasz pasiknak?

Figyelt kérdés
Van egy srac a kornyezetemben, minden nem tul komoly csajnal beprobalkozott mar. A csajok 80%-a be is adta neki a derekat, pedig tudtak rola, hogy milyen komolytalan...
2015. aug. 18. 18:58
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
One man,nagyon benne vagy.:D
2015. aug. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
12%
One man-t ne vegyétek komolyan, tudjátok, troll=figyelem/szeretethiány. Itt éli ki szegény, hogy a valóéletbe kevesebbet kap ezekből mint egy kóborkutya (az legalább szexelni tud XD).
2015. aug. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
8%

Mert van elég pénzük hogy megvegyék a csajt. És a pénz beszél.

"Könnyű Katót táncba vinni, ha ő is akarja"...


19:32, tehát nektek szabad csak a külsőt nézni, nekünk meg nem :D így megy ez, az egyenjogúság jegyében ugye :DDD mindenki egyenlő, de vannak akik még egyenlőbbek :D

Hát igen, minden szentnek maga felé hajlik a keze ugye...


Mellesleg egy ronda nőnek ugyanúgy nem fog tetszeni egy ronda pasi mint ahogy egy szép nőnek se, szóval ez az elmélet itt bukott meg (sokadjára).

2015. aug. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
80%

Jajj, tudtam ki hiányzik még az életemből.. Már kezdtem hiányolni a rendkívül tartalmas (minden nőnek a pénz kell, mind felszínes, mind blabla) kommentjeidet.


Hol mondtam én olyat, hogy mi nézhetjük csak a külsőt, a férfiak meg nem?? Épphogy ti vagytok azok, akik verik a mellüket, hogy mennyire odaadó, normális srácok, akiknek egyáltalán (!!!) nem számít a külső, erre drága barátunk benyögi, hogy bezzeg a normális srácoknak (akik TI vagytok elvileg) nem jut senki vagy ha igen, az is csúnya vagy kövér, vagy épp mindkettő. Akkor hogy is van ez? Mégis csak számít a külső, ugye? Sok srác ismételgeti, hogy ő ronda, ocsmány stb stb, de a ronda lány azért nem kell, mert hát nehogy már. Amivel nem lenne gond, hisz mindenki döntse el kivel jön össze, csak akkor ne hangoztassuk már 0-24-ben az ellenkezőjét. Mi ezért felszínesek vagyunk, ha visszautasítunk olyan pasit, aki egyáltalán nem vonz külsőre, de ha ti utasítotok vissza egy lányt, aki szerintetek ronda, az teljesen rendben van? Aha, értem, egyenjogúságot érzek :D Amiért minket megköveztek, azt nektek szabad. Oké.

2015. aug. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
9%

Igazán sajnálom, 17:25, hogy nem győz meg a magyarázatom. Eeeeeeeee, de nem számít, elvégre nem nektek kell csajozni, hanem nekünk, nem sok fogalmatok lehet a témáról :)


Nem arról van szó, hogy nem nézzük a külsőt, hanem arról, hogy alkuképesek vagyunk. Nem az aktuális sztármagazin címlapfotója alapján keresünk csajt, és össze tudunk jönni eggyel akkor is, ha éppen nem Shakira vagy Shania Twain kiköpött mása (nemtudom most melyik csaj a "menő"). Mindazonáltal nem kell itt végletekben gondolkodni, rengeteg srác már annak is hihetetlen módon tud örülni ha egy nem túl csinos, de aranyos lány esetleg rámosolyog, nemhogy megcsókolja vagy járna vele...egyszerűen azért mert még ez is igen ritka esemény, és többnyire friendzóne lesz a vége. Olyan lány, aki valóban nem kell senkinek, nagyon nagyon ritka, előbb futsz össze egy pingvinnel. Olyan fiú pedig, aki nem kell senkinek, kb. annyi van mint a földön a fűszál.

Ha visszautasítunk egy lányt, az általában azért történik meg, mert kiderül hogy a lány abba a 80%-ba tartozik, akik csak a pénzt tekintik értéknek, vagy azért, mert 45-50 éves kiégett milfként csak egy balekot keres, aki a két zabigyerekével a nyakában elfogadja őt.

2015. aug. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

"nem sok fogalmatok lehet a témáról"

Ja, végül is nőként valóban nem sok fogalmunk lehet róla, sem arról, hogy mit szeretünk egy pasiban :D

Csak éppen annyi fogalmunk van, amennyit mi is tapasztalunk/tudunk. Tudjuk magunkról, hogy számunkra milyen belső fontos, hogy kiket preferálunk inkább, mik a kizáró okok, mik az alap elvárások.. És emberi lények lévén, szoktunk kommunikálni más lányokkal/nőkkel is, ők is elmondják nekik milyen srácok jönnek be és hoppá, máris van némi fogalmunk a dologról.


"Nem arról van szó, hogy nem nézzük a külsőt..."

Maradjunk annyiban, hogy itt rengetegszer írták le, magukat normálisnak és kedvesnek tituláló pasik, hogy nekik bizony egyáltalán nem számít a külső. De ezt hagyjuk is, hisz bizonyos fokig mindenkinek számít.


"alkuképesek vagyunk"

Akárcsak a nők is. Mi is tudunk alkuképesek lenni, és közel nem minden nő (sem a nők többsége) a címlapokon lévő, agyonsztárolt izmos, jóképű, szolis csávókat kutatja.


"Mindazonáltal nem kell itt végletekben gondolkodni"

Itt TI (néhány megszállott nőellenes kommentelő)szoktatok végletekben gondolkodni, amikor közlitek, hogy vagytok ti normális, rendes, kedves, már-már főnyeremény srácok és vannak az izmos, jóképű bunkók. Szerintetek egy helyes-izmos férfi kizárólag bunkó lehet, egy átlagos vagy az alatti férfi pedig kizárólagosan normális és jó fej lehet. Szerintetek, ha egy nőt átver a pasija, akkor evidens, hogy a csaj hibája és egyértelmű, hogy ő is a helyes-bunkó pasikat vadászta, azért járt pórul, amit meg is érdemelt. (sokan ezt is hozzáteszik)

És a listát sorolhatnám jövőhét hétfőig is.


Nem tudom hol az Istenben próbálkozhattok és hogyan, ugyanis én bármerre megyek mindenütt boldog párokat látok, és a saját környezetemben is ezt tapasztalom, nem mellesleg őket ismerem is és mielőtt még szokásodhoz híven benyögnéd, hogy biztos van valami a háttérben (pénz, 10/10-es test, egyebek), el kell áruljam, hogy ÁTLAGOSAK. Egyik srác se izmos állat, egyik sem milliomos, nem az az általatok leírt Adonisz, ahogy a csaj sem nagy mellű, kerek seggű, bombanő és lám mégis boldogak. És nekik és rajtuk kívül még rengeteg más embernek sikerült. Ideje lenne magatokba is nézni és nem mindig a másikat hibáztatni. És nem leszólni minden nőt vagy a jelentős részüket, csak mert eddig nem sikerült egy normális lányt találni.


Az itteni megszállottak nagyon nagy részénél a stílussal, a hozzáállással van a probléma, hogy más a kutyájáról szebben beszél, mint itt egyesek a nőkről. Egyszerűen minősíthetetlen. Az ilyen férfi felőlem rendelkezhetne akármilyen hiper-szuper-macsó külsővel, ha utánam dobnák sem kellene, mert taszít a belső világa. Mindenben a negatív dolgot veszik észre, mindenért a másikat hibáztatják, eszükbe sem jut, hogy netán velük is probléma van.

A másik tévhit pedig az, hogy a nőknek húúú de nagyon egyszerű a pasizás. Bullshit, a francokat könnyű. Minket is sokszor kosaraznak ki, néznek át rajtunk, beszólnak, átvernek, kihasználnak stb stb. Nekünk sem jár alanyi jogon a pasi. Azért TENNI kell. Senkinek nem fog az ölébe pottyanni a tökéletes párkapcsolat, pláne nem úgy, hogy a napi 24 órájában itt szidják a nőket.


Annyi ilyen sztorim van, ahol a pasik "bántak" el a nőkkel, mind saját tapasztalat, mind barátnők által mesélt dolgok. Rengeteg nőt használnak ki, átverik, hülyének nézik, leszólják stb, sok csalódás ért már engem is és gyanítom nem én vagyok az egyedüli nő. Akkor most mi is mondjuk, hogy a pasik 80%-a csak szexre megy és külsőségre és szemét hazugok? Mert mi is rendelkezünk simán annyi negatív tapasztalattal, mint ti férfiak, mégsem itt sír a szánk és általánosítunk és vesszük egy kalap alá a hapsik nagyon nagy %-át, már csak azért sem, mert közel nem rendelkezik itt egyik ember se akkora tapasztalattal, hogy ilyen horribilis nagy százalékokkal dobálózzon.

2015. aug. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Nana, ne keverd a jézuskát a géppuskával. Hogy ti mit szerettek egy pasiban, és mivel lehet fölszedni titeket, az nem ugyanaz sajnos. Bár ilyen egyszerű lenne...

Elvárásai nyilván mindenkinek vannak. Csak nem mindegy, milyenek. Mert a nők nagytöbbségének olyanok, hogy még véletlenül se tudjon megfelelni nekik senki, mert a friendzóne-ba rakosgatnak mindenkit, aztán 45-50 év egyedüllét után megállás nélkül szentségel, hogy ővele hogy kikúrtak a pasik, a világ, még Isten is...


A külső valamelyest nyilván számít, de ronda nőnek ugyanúgy nem kellene ronda pasi, mert attól hogy egy kategória a kettő, nem fognak tetszeni egymásnak.


Azt sose állítottuk, hogy főnyeremény srácok lennénk. Ha elolvasnád pár kérdés fejlécét, nekünk jócskán van önkritikánk, idáig ezt összesen 0 darab nőtől láttam viszont. Én azt látom, és tapasztalom, hogy a tisztelettudó, becsületes, rendes pasasok levegőnek vannak nézve, legjobb esetben friendzóne-ba kerülnek, mert ha egy nőre 30 pasas nyomul, véletlenül sikerül mindig a legjóképűbbet, leggazdagabbat kifogni. Egy olyan pasas, aki bármilyen nőt megkaphat, többnyire nem sokra becsüli a nőket, nyugodtan lehet velük bunkó paraszt. Ha valamiből túl sok van, inflálódik - ez egyszerű közgazdaságtan. Nem véletlen hogy egy átlagos pasas jóval emberségesebben bánik a nőjével, örül neki mint majom a farkának, ha összejön egy. Ha a nőnek nem ilyen pasas kell, hanem egy olyan, aki úgy váltogatja a nőit mint más az alsógatyáját, és ezek után felháborodik hogy egyéjszakás kaland után otthagyta őt, azt valamiért egy szikrát nem tudom sajnálni. Az ilyen tényleg azt kapja amit megérdemel.

És az a szégyen, hogy sokan még ebből sem tanulnak, nem adnának alább a világ minden kincséért se, inkább keresnek még egy ilyen pasast, akivel aztán ugyanez mégegyszer lejátszódik, és így tovább, és így tovább.


Próbálkozunk mi mindenhol, senki nem azzal kezdte hogy feljött ide panaszkodni, ha elolvasod, erre is rájöhetsz. Alapból ide nem párkeresési szándékkal jönnek fel, úgyhogy ésszerű a feltételezés, hogy aki itt kritizálja a nőket, az végigpróbált minden lehetséges megoldást. Lehet hogy vannak boldog párok, de messze nem mindenütt, a szinglikhez képest a "boldog párok" aránya igencsak elenyésző. Az érdekkapcsolatokat meg szándékosan nem számolom ide. A pénzt azért hozom fel, mert pénzzel igenis lehet csajozni. Ha van pénzem, a nők nagytöbbségét megkaphatom, megszámolni nem tudom, hány ilyennel futottam össze, maximum árban különböznek, úgyhogy jogos a kritika. Úgynevezett "normális lánnyal" akkor találkoztam, amikor épp kidobta a pasija és amblokk haragudott az egész férfinemre (mert nekik szabad ugye), vagy éppen foglalt volt, és gyorsan friendzóne-ba is rakott.

Mi annyiban vagyunk felelősek, hogy a lány támaszthat bármilyen magas elvárásokat, mindig lesz pár pincsikutya akik egymást taposva próbálnak megfelelni a kismillió igénynek, ergo nyugodtan várhat el amit akar, mert mindig akad majd balek aki teljesíti is. Ez valóban a mi hibánk.


Ha egy nőre 30 pasas nyomul, igenis könnyebb nekik párt találni. Amúgyis, ha jól tudom, a nő választ. Férfitöbblet van, megteheti. Ha egy pasasra jutna annyi nő mint ahány nőre pasas, azt mondom, igazad van, de hát nem jut...

Ami a "tökéletes párkapcsolatot" illeti, rájöttem relatíve korán hogy olyan nincs, annyi értelme van keresni mint széllel szembe pisálni. Ha meg amúgysincs barátnőm, mit veszíthetek azzal, hogy kritizálom a nőket? Semmit.


Persze, sok pasi van, aki átveri, kihasználja a nőket, mert megteheti, hisz nagyon jóképű, vagy nagyon gazdag, és ezzel simán visszaélhet. Erre a megoldás roppant egyszerű: nem ilyennel kell összejönni, és reménykedni hogy majdcsak megváltozik a kedvedért a srác. Nem fog. Olyat kell keresni, aki korrekt, becsületes, és tisztességes, mégha nem is veti fel a pénz, és Szuzuki jutott neki Porsche vagy Bugatti helyett. Az olyan pasas, akit elkerülnek a nők, nagyon is fogja becsülni azt akivel összejön.

Egyébként meg írhatod nyugodtan hogy a pasik 80%-a a szexre megy, meg a külsőségekre, mert ez így is van. Egyszerű biológia: a hím egyedet úgy rakta össze a Teremtő, hogy képes legyen bármennyi nősténnyel is párosodni. A nősténynek viszont többnyire csak 1 hímtől lehet gyereke. Az meg hogy a nősténynek jól kell kinéznie, szintén biológia. Senki nem állította a pasik közül hogy a külső nem számít, szóval nem hazudtak.

30 évesen pedig az ember már tapasztalt egyet s mást. Mégis, hány ezer elutasítás kell ahhoz hogy valaki mérvadó véleményt alkosson?

2015. aug. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

"Ja, végül is nőként valóban nem sok fogalmunk lehet róla, sem arról, hogy mit szeretünk egy pasiban :D"

Ez így igaz ;)

2015. aug. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!