Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert dolnek be a nok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert dolnek be a nok a nocsabasz pasiknak?

Figyelt kérdés
Van egy srac a kornyezetemben, minden nem tul komoly csajnal beprobalkozott mar. A csajok 80%-a be is adta neki a derekat, pedig tudtak rola, hogy milyen komolytalan...
2015. aug. 18. 18:58
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
82%

Látod, látod:

-mai "nők"

-az igazi nők már kihalltak

-torz képekről van szó meg a listátokról amiket kreáltok

-nincs akkora igényünk mint nektek "nőknek"


Tessék, tömény általánosítás! És még ezer másik ilyet tudnék mutatni, amiket te/ti írtok!! De bezzeg ti kikéritek magatoknak, ha 1 nő általánosítani mer, de ti agyfa-főbe ezt csináljátok. Már csak azt nem értem, ha ilyen sz*rok a nők, akkor minek akartok annyira csajt?


Tudod, én sajnállak. Őszintén. Saját magadnak vagy a legnagyobb csapás. Szörnyű, hogy valakiben ennyi düh&harag&undor van, nagyon rossz lehet.

2015. aug. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
82%

Nana, azért nehogy már azt hidd, hogy vagy annyira "fontos" a szememben, hogy veled foglalkozzak.. Hadd ne mondjam, hogy mennyit érsz a szememben, jobban jársz :) Azonban egy idő után nem fogom szó nélkül hagyni, hogy folyamatosan csinálod itt a műsort és szidsz mindenkit, ezáltal engem is, hisz folyamatosan általánosítasz és a minden nőbe én is beletartozok. Egy idő után marha irritáló, mellesleg közel nem vagyok "rád állva" hónapok óta.

Mint említettem, annyit nem érsz.

2015. aug. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
0%
áhh kicsit se :D ha akkor nagy életed lenne akkor nem itt lennél egész nap! én tiszteltem a "nőket" de 3 év alatt meg változott minden rá jöttem hogy hazug veleéig romlott a 95% uk !
2015. aug. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
16%

one man

18-nak minden szava úgy igaz.

Elmondom mi van: attól, hogy van némi igazság néhány mondatodban, még nem fogod legitimálni az összes hülyeséget is, amit mellé benyögsz.

A nagyobb baj, hogy a rész-igazságokat egyszerűen bemocskolod a szennyáradattal, amit viszont még a legutolsó nő is jogosan kérhet ki magának.

Tényleg, mit képzelsz, hogy így általánosítasz, ítélkezel minden nő felett, még akkor is, ha eddig történetesen mindenkitől csak negatívat kaptál vissza?

Komolyan kérdem. Ha most szembejönne egy kedves, alacsony, átlagos lány, majd elhajtana, hogy te úgyis csak megerőszakolni akarnád, mert ő ezt olvassa mindenhol, akkor te mennyire éreznéd igazságosnak, ahogy eljárt veled?

Amennyire túlzol, az tényleg bicskanyitogató még számomra is, de képzeld el, hogy milyen károkat okozhat a férfiak egyetemes megítélésében.

Szimplán gondold végig, amiket írtál és írni szándékozol.


Ja, és hogy mit tisztelj?

Ha már a nőket nem, a helyesírást próbáld meg.

Az megérdemli sztem.

2015. aug. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
40%
68%-os nekem mondta, hogy én vagyok ráállva hónapok óta, mert tegnap bemásoltam egyik régi kommentjét, ami azt tartalmazta, hogy a szép nők azok luxuskategóriás nők, a ronda nők pedig alsó kategóriások. Ezzel szerintem kijelentette, hogy a nőket a külsejük alapján értékeli, miközben ő pont ezért szidja a nőket, mert felszínesek, a külső alapján ítélnek. Kértem tőle háromszor, hogy indokolja meg ezt a kommentjét, de mindig kibújt a kérdés alól és engem elkezdett nonszensz támadni, elkezdett rólam beszélni, terelni a témát. Mikor már harmadjára jeleztem, hogy nem volt képes válaszolni, akkor küldött nekem egy anyázós üzenetet, teli káromkodással, akkor tiltottam. Most észrevettem, hogy az alacsony férfis szövegével jön, mikor láttam két kérdés alatt is, hogy azt írta, hogy nem jönne össze soha magas csajjal. Erre is nagyon kíváncsi vagyok, de ismét kerüli a témát és nem hajlandó válaszolni, pedig én normális hangnemben írok.
2015. aug. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
21%
nem nyelvtan órán vagyunk kisapám! de ezeknek a hazug "nőknek" fáj az igazság úgy látszik te meg mint a "nők" megvédője véded őket mint valami pincsi kutya szánalmas vagy!
2015. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
26%

Bocs, fentebb a 17-es kommentre utaltam, nem 18-ra.


A magas nős kérdés megint jó kis magas labda lesz :)

2015. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
83%

Hogy jön ide, hogy nekem milyen az életem, vagy milyen nem?

1.Semmi közöd hozzá!

2.Közel nem vagyok itt egész nap, van hogy napokig fel se jövök, van viszont hogy elég sűrűn feljövök, mert nincs kedvem az óriási hőségben mindenfelé mászkálni.

3.én tiszteltem a "nőket"

Na ne mond már, úr isten, nem zavar, hogy ezt is úgy írtad le, hogy "nők". Szánalmas vagy :D

4.És megint csak itt tartunk, az általánosítás. 95%. Hmm, aha, és áruld már el, mégis milyen alapod van, hogy itt vered a melled a 95%-oddal. Teljességgel kizárt, hogy neked akkora tapasztalatod van, hogy ezt bátran mondhasd, hogy a 95%-al ilyen.

Egyszerűen egy értelmi fogyatékos szintjét sem ütöd meg, ezzel a sok értelmetlen, nonszensz fröcsögéseddel.

Kínodban már azt sem tudott mikkel vagdalózz, de írni azért nem tudsz.. Inkább azt tanulnád meg, tudod ez 1 alapvető dolog.


#25: Ne aggódj, láttam ám ezt a tegnapit, végigolvastam.. Most erre mit mondjak? Erre nem is lehet egyszerűen, folyamatosan szembeköpi magát, ő elvárja, hogy a nők feltétel nélkül elfogadják, még ilyen gusztustalan patkány stílussal is, viszont ha a nőnek van elvárása a külsővel szemben és nem jön össze egy számára taszító hapsival, akkor felszínes. Nyilván :D "one man logika"

2015. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
8%
Még nem tudtam eldönteni, hogy tényleg ilyen buta ember, vagy csak egy ügyes troll.
2015. aug. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
15%

one man

Hogy nem a "nőket védeni" jöttem fel, azt igazolják a korábbi hozzászólásaim, de a szövegeid láttán valóban az ő táborukban találtam magam, mert így vagyok középen, agy lehetek az ellensúly.

Ha ezzel pincsikutya lettem, hát vállalom.

2015. aug. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!