Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belevágnátok-e egy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belevágnátok-e egy komoly kapcsolatba, családalapításba egy olyan férfival, aki?

Figyelt kérdés

Nincs családja. Soha nem tapasztalhatta meg milyen normális, szerető családban élni. Agresszív, bántalmazó környezetben nőtt fel.

Tizenéves korában balhés srác volt. A középiskolát otthagyta, évekkel később fejezte csak be. Végzettsége szakmunkás. Érdeklődési köre beszűkült, a számára fontos témákban tájékozott, igen nagy tudással bír, más területeken viszont műveletlennek számít.

Lelki gondokkal küzd, depresszióra hajlamos. Önértékelési gondjai vannak. Korábban volt öngyilkossági kísérlete.

A rá bízott dolgokat, munkáját 100%-os precizitással igyekszik elvégezni. Önmagával szemben túlzottan is maximalista. Az esetleges sikertelenséget kudarcként éli meg.

Nagyon nehezen beszél az érzéseiről, gondjairól, de a szeretetét, ragaszkodását gesztus szinten mindig kifejezi, éreztetni.

Hangulatember, hamar kimond olyan dolgokat, amit később megbán, amiket nem is gondol komolyan, így hajlamos megsérteni a számára fontos személyeket is. Ugyanakkor ha hibázik, belátja azt, és megpróbálja helyrehozni.

Időnként igényli az egyedüllétet. Ugyanakkor nagyonis vágyik a szeretetre. Szüksége van arra, hogy érezze, hogy szeretik.

Mivel belül folyamatosan retteg attól, hogy magára hagyják, így időnként túlságosan is ragaszkodó, hajlamos a féltékenykedésre.

Hűséges, soha nem csalná meg a szerelmét.



2015. aug. 19. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mintha csak rólam lett volna ez írva...:| :/


22/F

2015. aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szereted?
2015. aug. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Lelki gondokkal küzd, depresszióra hajlamos. Önértékelési gondjai vannak. Korábban volt öngyilkossági kísérlete.


Hangulatember


Mivel belül folyamatosan retteg attól, hogy magára hagyják, így időnként túlságosan is ragaszkodó, hajlamos a féltékenykedésre.


Ezek miatt NEM


A lelki gondokkal küzdő, depresszióra hajlamos embereknek nem igazán való család, különösen ha férfi az illető.

Van olyan ismerősöm, (egyedülálló), depresszióra hajlamos és a tinédzser gyereke ápolja lelkileg a 40 éves asszonyt, hogy kapja már össze magát és ne legyen magába zuhanva.

Nem férfi, és apapélda a gyerek szemében sem ha valaki ennyire instabil, és amíg önmagával nincsen tisztában valaki felelőtlenség egy családot bízni rá. Ismerősöm lánya napokra otthagyja őt, eltűnik és rossz társaságokba keveredik.


Hangulatember:

Szintén család és párkapcsolati téren véleményem szerint ez olyan probléma, pláne ha hozzávesszük a lelki gondokat és depressziót, ha még az agresszív, bántalmazó környezetet nem is említem, bármikor bántalmazásig fajulhat egy-egy vita. (Bár ilyen téren nem ismerem)


Féltékenykedés:

Instabil lelki állapot miatt szintén lehet erőszakos.


Attól, hogy valaki a külvilágnak pontosnak és precíznek, szorgalmasnak mutatja magát még lehet egy önmagára és párjára, kisgyerekére ártalmas személyiség.


Ha én egy ilyen férfival találkoznék, nem biztos, hogy gyereket mernék vállalni vele.


De ez a depresszió és lelki gondok mértékétől is függ.

De egy műveletlen ember, aki olyan környezetben nő fel, az életben sem biztos, hogy minden területen helytáll, főként nem családfőként.

És ha egyszer bekattan és felköti magát, azzal sem neked, sem pedig a gyereknek nem igazán tesz jót. Az öngyilkosság a legönzőbb dolog a világon, és az önző emberek egy kapcsolatban sem lesznek odaadóak.

2015. aug. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Minél többepróbáltatáson van keresztül annál jobban értékeli a jót a szeretettel a családot.
2015. aug. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Számomra már túl problémás kategória. Öngyilkosság? Önértékelési problémák? Lelki gondok? Balhék? Hangulatember? Féltékenykedő?

Őszintén megmondom, nekem ez így egyben már sok. Nem szeretnék ilyen típusú férfival nemhogy családot alapítani, de még csak párkapcsolatot sem.

Én értem, hogy nehéz gyerekkora volt. Azt is, hogy leginkább attól olyan, amilyen. De a rossz háttér, a rossz gyerekkor, a rossz szülők SOHA nem szolgálhatnak mentségre. Mindenki életében vannak sz.ar dolgok. De az a feladatunk, hogy tanuljunk, fejlődjünk. És ha már tudjuk azt, hogy miben kell javulnunk...akkor nosza rajta, más nem teheti meg helyettünk!

2015. aug. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Könnyű írni azt hogy változzon meg.Egy fél életet így élt le.Ehhez szokott hozzá,már tudat alatt ilyen.
2015. aug. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyilván nem könnyű változtatni, megváltozni. De inkább feladja?? Azért mert az úgy kényelmesebb?? Na nemár! Ha valami sz.ar, akkor meg kell oldani! Meg kell változtatni! Ne várjunk a sűlt galambra... tegyünk mi a jobb jövőért!
2015. aug. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem vállalnám be, hacsak nem fordul szakemberhez és kezd el dolgozni magán. (Írom ezt úgy, hogy én is megtettem! Évekig jártam pszichológushoz, így és CSAK így váltam alkalmassá harmonikus társkapcsolatra.)
2015. aug. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És ha benne megvan az akarat, az igyekezet? De azt mindenki gondolhatja, hogy a változás nem megy egyik napról a másikra. Segítség, támogató háttér is kell hozzá. De úgy látszik legtöbben még csak az esélyt sem adnák meg. Akkor miért akarjon kűzdeni a normális életért...?
2015. aug. 19. 16:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ha szeretem...
2015. aug. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!