Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dolgoznal együtt olyan férfiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dolgoznal együtt olyan férfival aki vonzódik hozzád?

Figyelt kérdés
28 N
2015. aug. 14. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem,mert a végén nem tudok semmire koncentrálni
2015. aug. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
igen! már dolgoztam :D a főnők volt az sose szidott le ha elkéstem és mindig kivételezett velem
2015. aug. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
csak akkor, ha a helyén tudja kezelni a szitut. Azt, hogy már van párom és nem tudom, nem is akarom viszonozni a vonzalmát.
2015. aug. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
One Man, te akkor buz-i vagy? :)
2015. aug. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem. 29/F
2015. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem zaklat vagy ilyesmi, simán. A kérdés legalábbis úgy hangzik számomra, hogy nem kölcsönös a dolog.
2015. aug. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kölcsönos..
2015. aug. 14. 20:11
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha ő vonzódik csak, akkor nem különösebben érdekel, az ő problémája. Nehogy már nekem kelljen munkahelyet váltanom minden alkalommal, ha valakinek feláll rám a farkincája.


Ha zaklat és nem bír leállni többszöri kérésre sem, akkor lehet szólni a főnöknek zaklatás miatt. Ha nem zaklat, akkor meg sajnálom szegénykét, de nem tudok vele mit kezdeni, max kerülöm, hogy ne adjam még alá a lovat.


Ha én vonzódok nagyon, vagy kölcsönös, de nem lehet, az már más kérdés, akkor az én hülyeségem, és ha annyira durva a dolog, hogy nem bírom, akkor lehet, hogy eljönnék. De csak azért, mert bejön, nem gond. Jobban végiggondolva, csak azért mert nekem nagyon tetszik, nem jönnék el. Ha már lett volna köztünk valami és most nem lehet többet, na az lehet hogy kikészítene annyira, hogy inkább munkahelyet váltsak vagy legalább is átkérjem magam másik osztályra ha van lehetőség. Sok értelme nincs gyomorgörccsel dolgozni járni, sajnos volt már ilyen és jobb, hogy eljöttem. (Nem pasi volt az oka, hanem a munka jellegét nem tudtam elviselni hosszútávon.)


Ha kölcsönös, miért nem lehet köztetek semmi?

2015. aug. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mert mind2en házasok vagyunk..
2015. aug. 14. 21:09
 10/11 anonim ***** válasza:

Így, hogy mindketten házasok vagytok, csak akkor, ha megbízol benne is, magadban is, hogy nem léptek át egy bizonyos határt. Mivel én abszolút biztos vagyok magamban, (hogy nem lépem át, tapasztalat), a másik féltől függően hajlanék rá, hogy igen, és az az érzésem, jelentősen megkönnyítené a munkát.

De nagyon meg kell gondolni, mert komoly veszélyeket rejt a dolog!

2015. aug. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!