Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki volt már együtt pszicho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt már együtt pszichopata lánnyal?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor milyen élmény volt? Kort és nemet is írjatok.

2015. aug. 17. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, de tudok egy ilyen történetet, Puzsér Róbert mesélte el egy rendezvényen.


Szóval: A nô egyszer eltûnt pár napra, majd azt mondta, hogy az alatt az idô alatt 2 számítógépet kapcsolt egymáshoz, és nagyon jól, gyorsan mûködtek. (Késôbb kiderült, hogy ez egy metaforája volt annak, hogy két férfival szexelt egyszerre.) Puzsérnak gyanús volt a nô (ekkor még nem tudta, hogy mire értette a számítógépeket), és belenézett a telefonjába, ahol szexuális tartalmú SMS-eket talált más férfiakkal. A pszichopata nô azt hazudta, hogy ez valami titkos akció része, és titkos kód, hogy találkozik valakivel a szerb határnál. :D

2015. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez jó sztori, de semmi köze a pszichopata csajokhoz :/
2015. aug. 17. 21:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2: A csaj pszichopata volt. :)
2015. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, de a kérdésemre nem kapom meg a választ. :(
2015. aug. 17. 21:54
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Együtt ugyan nem voltam vele, csupán ismerkedésig jutottunk, de bőven elég volt az, amit ez idő alatt kaptam tőle. Tömény paranoia, tömény számonkérések, tömény hülyének nézés, tömény hazugság volt az egész, de olyan jól felépítette az egész történetet a kis szutyok, hogy rendesen beszoptam vele pár hónapra. Aztán az utolsó hetekben kezdtem végre eszmélni, hogy picikét mintha át lennék verve, mert minden sztorit úgy adott elő, mintha ő lenne az áldozat, közben meg ő volt a legnagyobb kakikeverő. Akikkel beszéltem, kivétel nélkül mind máshogy adták elő a balhé történéseit, mint ahogyan ez a pszichopata "nő" elém tálalta. Az úgymond "szakításunk" után össze-vissza mindenféle hazugságot terjeszteni kezdett rólam, amit nem vettem figyelembe, erre még jobban dühbe gurult az elmeroggyant. :D Ennek már legalább 3-4 éve, de durván félévente mindig eszébe jutok és visszahallok a közös ismerőseinktől valami kavarást. Vicces volt, tanultam belőle! Soha többé nem kezdek introvertált, manipulátor, pszichopata nővel.
2015. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát ő még nem az az igazi szadista pszichopata, de jó kis történet. :)
2015. aug. 17. 22:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszer egy boros üveggel akartam fejbe vágni a barátomat, ami félig sikerült is (surolta csak) De végülis megérdemelte :D
2015. aug. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Voltam.

Tökéletesnek tűnt minden másfél évig. Kivételesen jól tudják leplezni azt, hogy valójában nem szeretnek senkit, csakis magukat. Ha jól csinálja, akkor sokáig megmarad a tökéletes illúzió. Sikeres, jól keres, jó társ. Aztán valami megváltozik. Megun. Nincs benne kötődés, ezért rögtön kitesz, de még játszik veled, mint macska az egérrel, csak hogy kielégítsd még a szexuális és/vagy társasági vágyait, hogy szórakoztasd, de közben megaláz. Kevés vagy neki, nem tudsz felnőni hozzá, neked még dolgozni kell magadon. Te tipródsz, magadat hibáztatod, hogy hol rontottad el, miért lett oda ez a csodás kapcsolat. Aztán elkezd összeállni a kép, rájössz, hogy valami nem OK. Olvasol róla, és megtalálod a megoldást. Innét már érted minden tettét, mondatát, nem marad más mint az azonnali kapcsolat-megszakítás, különben végleg rámehetsz. 40F

2015. aug. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Évekig éltem együtt vele. Ezalatt megjártam mennyet és poklot. Átverve, naivnak és érzelmileg kiszipolyozva érzem magam. Az egész pikantériája hogy én sem vagyok agyilag száz - a szó jó értelmében véve -, de nem tartom magam rossz embernek, bár sokáig kívül akartam zárni magam a társadalomból nagyrészt a szociális hiányosságaim miatt. Rövidke életem alatt kaptam hideget-meleget, történtek tragédiák, már az öngyilkosság határait is pedzegettem, nem csak gondolatban, tettekkel is. Aztán jött ő...


Ha eljön az ideje, a történetemet meg fogom osztani valamilyen írásos formában (pl. könyv), mintegy felvéve a harcot a lelki terroruk ellen, nem utolsó sorban tanító szándékkal.


"Ha felveszed velük a harcot, máris vesztettél."


A pszichopátia a társadalom orosz rulettje. Aki naiv vagy még nem találkozott ilyennel, könnyen beszopja. Ha kimutatta a foga fehérjét, azonnal ignoráld. Nem nehéz, egy idő után mind leleplezi magát. Szakíts meg velük minden létező kapcsolatot és figyelmeztesd a környezetét.

2015. okt. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!