Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele merjek vágni a kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele merjek vágni a kapcsolatba? Tuti nem ver át?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, 27éves, én 23 vagyok. Ezekből a jelekből lehet arra következtetni hogy szeret? Mindig, ír, találkozni akar, elmondta h mennyire szeret és hogy sose fog megbántani, nem fogom megbánni... megértő, nem siettet semmit. Viszont nézegettem facebookját és a régebbi kiírásokból, ilyen dolgokból kiderült hogy sokat csajozott vagy ilyenek...barátai is beszéltek velem, mondták hogy milyen jófej, rendes srác, ne hagyjam veszni... Honnan tudjam h hihetek nekik? Én félek hogy csalódni fogok... honnan tudhatom hogy azért ilyen türelmes velem mert esetleg csajozgat közben.. annyira hihető ahogy bánik velem meg amiket mond, mégis túl szép lenne ahhoz hogy igaz legyen... bár mióta megismertük egymást minden hétvégét együtt töltünk, sétálunk, iszogatunk ilyenek. barátai azt mondják h ő vár rám türelmesen...nagyon szeretnék hinni neki, és ő is azt akarja h hidjek, mindig mondja h bízz bennem meg ilyenek... még nem nagyon volt részem átverésben, vagy komolyabb kapcsolatban, nem szeretném ha pont most csalódnék,mikor minden szépnek tűnik =/
2015. aug. 20. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Kéne legyenek fogódzópontjaid, amik segítenek kiszűrni a hazugságot. Egy tréning is lesz szeptemberben ilyen Bp-en, ami erre tanít.
2015. aug. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az életben semmire nincs garancia. Vagy mersz és (talán) nyersz, vagy meg sem próbálod és akkor eleve vesztettél. Te döntesz. De tutira soha nem tudsz menni. Ha mindent lehetne tudni előre, akkor soha senki nem hibázna. Ilyen az élet. Ahhoz hogy haladj benne, kockáztatni kell.
2015. aug. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fish1 ***** válasza:
Ameddig ilyen rettegés van benned, addig szerinem ne jöjj vele össze, mert féltékenykedni fogsz, figyelni minden lépését és ezzel őt is kiakasztod, meg saját magadnak is rossz érzéseket okozol.
2015. aug. 21. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2-es megfogalmazta helyettem. Bérletet senki nem váltott a boldogságra. Az élet lutri. Tanulási folyamat amig élsz.

Ami nem öl meg az megerősit.

Ha azt érzi, hogy ha megfeszül se bizol benne, egy idő után lehet elunja. És persze majd ő lesz a hibás a szemedben.

Ahogy #2 irta.

Ha meg sem probálod eleve vesztes vagy!

2015. aug. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!