Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyire adtok a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire adtok a párotok véleményére magánügyekben? Pl lent.

Figyelt kérdés
Pl ha a pàrotok mondaná, hogy légyszi ne beszélgessetek/ismerkedjetek ezzel a nővel/férfivel. Vagy pl ha a pàrotok szeretné úgymond beosztani az időtöket (ti mondtàtok neki hogy tegye azt, amit jónak làt). Vagy ha pl a páritok nem lenne otthon (mondjuk hazautazott a szüleihez) ti meg meghívnátok éjjelre egy baràtotokat hogy aludjon nàlatok (abban az àgyvan, amiben a pàrotokkal alszotok, mert vendégàgy nincs!!)de a párotok ezt nem engedné. Hallgatnàtok rà a döntésekben?
2015. aug. 21. 00:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem határozhatja meg kivel barátkozom.

Nem oszthatja be az időm.


De soha nem vinnék senkit sem a közös ágyunkba. Nem azért mert kéri, hanem mert ez alap dolog.

2015. aug. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A párom sosem mondana ilyet, mert nálunk nincs ilyen fajta beszabályozás, el tudom dönteni kivel akarok beszélgetni és kivel nem. Az időm sem osztja be, ebbe sem szólunk bele. Sose hívnám fel a barátom, főleg nem alvásra. Nem tennék ilyet nincs rá szükségem, egyedül is tudok aludni, ha úgy alakul. Bízunk egymásban és ezzel sosem élnék vissza, mert minek.

De mivel nem vagyunk egyformák, kinek mi jön be, mennyire hagyja magát befolyásolni és mennyire bízik, avagy nem a másikban.

2015. aug. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt nem szabhatná meg, kivel barátkozzak. De a közös ágyunkba nem fektetnék senkit, még egy jó barátot sem.
2015. aug. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

" meghívnátok éjjelre egy baràtotokat hogy aludjon nàlatok (abban az àgyvan, amiben a pàrotokkal alszotok"


fújj, b+, ez gusztustalan!


Akkor se mennék bele, ha ez lenne az élete vágy és egyetlen célja.


Amúgy nem igen érdekelne. Én osztom be az időmet. Ha ilyen hárpia lenne, akkor nem nevezném többet a páromnak!

2015. aug. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

Mióta magánügy, hogy a távollétében ki alszik az ágyában?

Ebbe azért van beleszólása, nem gondolod? Főleg, hogy te viszed fel és dugod az ágyába. Nagyon komoly, hogy szerinted ez a te magánügyed. Az ő ágya is, az ő párja vagy, feltűnt?

2015. aug. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Meghallgatnám az indokait is. Aztán ha tényleg hozzásegít vele, hogy jobbá váljak, akkor talán meg is teszem, amire kér.


Például ha időbeosztást javasol, akkor valószínűleg hallgatnék rá, mert tudom, hogy elég khm... rosszul bánok az időmmel.

Vagy például ha olyan baráttól akarna "eltiltani", akivel a legtöbbször a kocsmában kötünk ki, akkor is ez lenne a helyzet.

2015. aug. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Most nem mindegy, hogy egy ellenkező nemű emberrel milyen célból, milyen hangnemben beszélgetek/ismerkedek. Ha az egyetemi vagy munkaügyi dolgokról van szó, akkor nyilván nem szabhatja meg, ha egy régi jó barátnőmmel dumálok egész délután, abba sem szólhat bele, de ha egy új sráccal a munkahelyről beszélgetek kicsit túlfűtött hangnemben, akkor azért jogos, ha eziránti nemtetszését kifejezi.

Úgymond beosztani az időmet... Ez mit jelent? Akkor is aszerint cselekedjek, amikor ő nincs itthon, vagy ha velem van éppen, és közös programokról beszélünk? Alapvetően a beosztja az időm dolog nekem sem tetszene, de azért itt is van különbség aközött, hogy ha elmegyek dolgozni, beosztja, hogy mikortól mikorig kell nekem a lakásban maradni, miközben ő nincs is otthon, vagy ha vele vagyok, szeretné érvényesíteni az akaratát, és megbeszélni, hogy olyan programot csináljunk, amit ő is szeretne, nem csak én.


Miért hívnék meg bárkit is itt aludni? Menjünk el valahova inni, az sem baj, ha nálunk vagyunk, és itt sörözünk meg beszélgetünk, de ne aludjon itt a mi ágyunkban. Engem is kicsit visszataszítana olyan ágyban aludni, ahol a barátnőim rendszeresen szexelnek. Direkt arra meghívni, hogy aludjon itt, annak meg értelmét sem látom. Eleve ilyet nem is próbálnék meg csinálni, de jogos is, hogy a párodnak ez nem tetszik.


Összeségében én inkább a körülmények függvényében hallgatnék rá. Bár jól mondta az egyik válaszoló, azért az nem teljesen magánügy, hogy a közös lakásban a közös ággyal mi történik és ki fekszik benne.

2015. aug. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az időbeosztást úgy értettem, hogy a pàrotok ha dolgozik, nem làtjàtok 3-4 napig, utána van otthon pàr napig majd újra 3-4 napig nem làtjàtok stb.. és ha már otthon van akkor gondolom szeretnétek együtt lenni vele, nem azt akarjàtok, hogy elhárjon mindenhova.
2015. aug. 21. 10:48
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyébként a kérdésben szereplő "párotok" vagyok én, és az én pàrom csinàl olyanokat, hogy ha nem vagyok otthon, elhivja egyik haverját hogy aludjon nàlunk (igen, a közös àgyunkban, mert csak egy másfél szobás lakàst bérelünk, a félszoba meg műteremnek van berendezve)
2015. aug. 21. 10:51
 10/10 anonim ***** válasza:

#8 attól még együtt lehetünk, akár együtt is megyünk, ha olyan van, de ha én melózok, nem fogok minden eldobni csak azért, mert itt van. Ezt meg egy érett felnőtt megérti és tisztában is van.

Meg ez egy kicsit olyan kisajátítósnak hat, ezt nem szereti senki, mindenkinek kell hagyni teret, ésszerű kereteken belül, mert egy idő után fullasztó lehet.


Hát én inkább, akkor alszok a földön, de nem más ágyában!

Szóval mindent meg lehet oldani csak akarni kell.

(2)

37N

2015. aug. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!