Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka hogy egy férfi ismerkedni akar, és mégis szó nélkül lelép?

Figyelt kérdés
Ismerkedni akart velem két férfi. Úgy döntöttem mindkettővel randizok, hogy kiderüljön kivel illünk jobban össze. Az egyik pasival nem taliztam eltűnt. Évek múlva hallottam, hogy egy ismerősömtől hogy azt mondta neki, hogy azért nem jöttünk össze mert nem kerestem. De miért mondd ilyet amikor a szamom is megvolt neki, randizni akartunk de egyszer csak eltűnt.
2015. aug. 21. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:

És megbeszéltetek konkrét randi időpontot vagy csak úgy eltűnt? Mondjuk szerintem akár te is kereshetted volna. De az is igaz, ha komolyan érdeklődik, akkor keres magától. (vagyis eddig nekem ez volt a tapasztalatom)

Sok minden állhat a háttérben. Lehet, hogy egyszerre több lánnyal is simerkedett és pont téged "szelektált ki".

Valami miatt meggondolta magát. Esetleg nem volt magában biztos vagy rájött, hogy mégsem vonzódik annyira hozzád és így nem is akarta már a randit. Találgathatnánk itt napestig, az a baj, hogy ezt csak az a két férfi tudná biztosra megmondani! :)


De fel a fejjel, ne bánd őket. Ha komolyak lettek volna, akkor nem hagyják annyiban annyiban az elmaradt randit!

2015. aug. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha erre hivatkozott a srác egy ismerősének ráadásul, nekem meg egy indokot nem küldött volna évek elmúltával én biztos nem foglalkoznék már vele, hogy akkor miért nem jött össze a randi...Elkönyvelném úgy, hogy a pasi szerencsétlen volt, nem akart keresni, jó kifogás volt neki az, h én nem kerestem. Tehát kölcsönösen nem kerestük egymást.. Ennyi. Biztos nem törném a fejem, hogy miért nem találkoztam évekkel ezelőtt valakivel aki egyszercsak eltűnt!
2015. aug. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Feltűnt már nektek hogy két krapekról beszél?


Én szerintem ez kavart be.

2015. aug. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!