Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok egy 55-60 kilós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy 55-60 kilós férfival?

Figyelt kérdés

Mert egy 50 kilós lánnyal a legtöbb férfi járna, erről már volt egy kérdés ma.

Egy 50 kilós lány kb. annyira sovány, mint egy 55-60 kilós férfi.



2015. aug. 21. 13:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Jártam. 2évig.

Ugyanakkor ami nekem leginkább bejön,az a macisabb pasi.

De , hogy kibe szeret bele az ember, vagy kiben fogja meg valami, az nem feltétlen a kilókon fog múlni.

2015. aug. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ez így kép nélkül nagyon vékonynak tűnik.

Nem jelentem ki konkrétan, hogy nem járnék egy ilyen testalkatú fiúval, mert ezt így előre nem tudhatja az ember.


Egy biztos, hogy én a 170 cm magasságomhoz vagyok több, mint 60 kiló. jó mondjuk nekem ez a sport miatt van. Elég sokmindentől függ, hogy mennyit mutat a mérleg.


Az összkép milyen? jól érzed magad a bőrödben?

2015. aug. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem. Soha nem voltam szerelmes vekony pasiba. Mindig a testesebbekhez vonzodtam.

22l

2015. aug. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

67-68 kg vagyok, szoval nem. Trollnak ereznem magam mellette, ha meg magasabb nalam (178 cm) akkor meg nagyon betegesnek nézne ki szerintem. Az alacsonyabb meg kiesik alapbol.

A macisabb, erosebb testalkatú pasik amugy is jobban tetszenek.

2015. aug. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%

55 kilós férfi...

Még kimondani is fura.:D

2015. aug. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ha 150 cm vagy akkor magasságodhoz viszonyítva jó. :D én 183 cm magas vagyok és 77kg. Még ezt is kevésnek érzem.
2015. aug. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Volt nagyon sovány barátom, nem tudtam rá igazán férfiként nézni, én kb. testesebb voltam mint ő, pedig nem vagyok kövér én sem. De nyilván nem ez lett a szakítás oka, ha szeret valakit az ember, akkor a külsővel megbékél.

Egyébként egy férfi 50 kg-osan borzasztóan alultáplált, míg egy nő magasságától függően lehet csinos ilyen testsúllyal.

2015. aug. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

1: De ugye, nem azért szakítottatok, mert sovány volt?


2: Igen, jól érzem magam.


3: Szóval ha vékony, ki van zárva, lehet akármilyen a személyisége?


4: Miért, trollkodnál vele? :D Amúgy ugyanaz a kérdés, mint a 3-asnak. Lehet akármilyen személyisége, ki van zárva?


5: Mert? Aki sovány, az nem lehet férfi?


6: Nem vagyok 150, de 183 se. A kettő között valahol. :)


7: Ha valaki vékony, arra nem tudsz férfiként nézni?

"De nyilván nem ez lett a szakítás oka, ha szeret valakit az ember, akkor a külsővel megbékél."

Ennek viszont örülök. :)



Egyébként nem értem. Máshol általában azt írják a nők, hogy ha határozott, magabiztos, férfiasan viselkedik, akkor nem olyan fontos a külső, csak nagyon kövér, meg ronda arcú ne legyen. Itt meg sokan azt írják, hogy sovány férfival semmiképpen nem jönnének össze.


De most komolyan: Aki sovány, az nem is férfi egyesek számára?

2015. aug. 21. 14:39
 9/15 anonim ***** válasza:
25%

Mikor megismertem a barátom 52 kiló volt 172 centihez. Nagyon nagyon szexi volt nekem, már kipocakosodott 55-6 kiló, néha rászólok, hogy egyen kevesebbet, mert vékonykán jobban tetszett. :D

Én 160 centi vagyok és 54-5 kiló.

2015. aug. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Termeszetesen ha minden mas nagyon jo (személyiség, stilus, jövőkép stb) akkor csak emiatt nem zarnam ki de az elejen biztos nem pasijeloltkent gondolnek ra. De mint irtam egy 180+ magassaghoz ez felelmetesen keves, szoval az esetemben legyen inkabb 185 cm es 70-75 kilo :D
2015. aug. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!