Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kis segitség kellene fogamzásg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis segitség kellene fogamzásgátlot szedek mellete ovszert is használunk de nagyon félek hogy igy is terhes leszek?

Figyelt kérdés
szerintetek van okom félni?
2015. aug. 21. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már szakítottam volna veled.
2015. aug. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyjából annyi okod van félni, mintha nem is élnél szexuális életet. Az élethez kell egy kis bátorság és problémamegoldó képesség.
2015. aug. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tudom hogy elég ciki hogy ezt kérdeztem de még is félek
2015. aug. 21. 18:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Tabletta esetén évente 0,5% esélye van hogy teherbe esel, gumi mellett 3%. Feltételezem, hogy a kettő egymástól független védelmet jelent, úgyhogy a kettőt együtt használva 0,015% esélyed van.


Ez azt jelenti hogy körülbelül 4000 év múlva számíthattok a babára.


Ennyire azért szerintem nem kell félni a gyerekektől.

2015. aug. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez a 4000 év is függ attól, hogy hányszor csináljátok. Ez drasztikusan lecsökken ha pl napi 20 férfival (vagy 20 alkalommal, lényegtelen) csinálod, és a szökőéveket is számoljuk. Egészen biztosan fellendülne az óvszerpiac, és az adóval még a gazdaság is, azonban a babára már akár 250 éven belül is számíthatsz! :D
2015. szept. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!