Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esély van arra hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van arra hogy terhes vagyok? A fogamzásgátlot egy hónapja hagytam abba.

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 19:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
?? Mi a szitu?
2013. nov. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Imádom az ilyen WTF-típusú kérdéseket.


Ennyiből mégis honnan tudjuk?

Semmit se írtál arról, hogy szexeltél-e és mikor, illetve védekeztél-e a tabletta helyett máshogy.


Vagy netán azt hiszed, hogy a tabletta abbahagyása után még egy ideig nem eshetsz teherbe?

Ha igen, nagyot tévedsz.

Csak addig véd, amíg szeded.

2013. nov. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Látom ezen az oldalon nem lehet ugy kérdést feltenni hogy ne essenek a kérdezőnek az emberek.a szitu az hogy abbahagytam a fogamzásgátlo szedését egy hónapja, voltam együt a párommal a peteérésen idején és csak az érdekelne hogy van e esélyem arra h teherbe essek.
2013. nov. 21. 11:04
 4/14 anonim ***** válasza:
Jajj kicsiszívem, nehogy már mi legyünk a hibásak azért, mert nem tudod elmondani, hogy egyáltalán mi történt. Akkor lehet az IQ-d, mint a cipő méreted. Voltál együtt a pároddal? Igen. Peteéréskor? Igen. Védekeztetek? Nem. Gratulálok a babához!
2013. nov. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ennyi ésszel szabadlábon és még neki áll feljebb (ráadásul szaporodni is akar - szegény csemete)!


Olvasd már vissza, mennyit árultál el nekünk a kérdésben!


1 hónapja abbahagytad a fogamzásgátlót.


Ennyit. Semmi többet. Semmit arról, hogy miért hagytad abba (akár más védekezési módra is válthattál volna). Semmit arról, hogy tettél-e mást is azért, hogy gyereked legyen (a tabletta abbahagyásától még senki nem lett terhes, ahhoz nemi életet is kell élni).


Még csak a "Gyerekvállalás/Teherbeesés" topikot se találtad meg, amiből legalább gyanakodhattunk volna, hogy mégis mit akarsz!


De amilyen jószívű vagyok, neszed neked egy kis infó:

1 év alatt védekezés nélkül ovuláció környéki szexszel a párok 80 %-nál összejön a gyerek. Ha 30 felett vagytok, akkor fél év próbálkozás UTÁN már érdemes orvoshoz menni, hogy időben kiderüljön, ha van valamilyen gubanc.


Extra infó:

fogamzásgátló abbahagyása után előfordulhat az is, hogy egyáltalán nem jön meg (post pill amenorhea), holott nem vagy terhes. Ha 2-3 hónap kimarad, akkor gyógyszeres (nem fogamzásgátló!) beavatkozásra lehet szükség.

2013. nov. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hát a két utolso hozzászolonak uzenem hogy igen is szeretnék gyereket!EZÉRT IS HAG&TAM ABBA A TABLETTÁT! az hogy nem konkrétan abban a kategoriaba tettem be az nem azt jelenti hogy ennyire kevés lenne az IQ!ha mindent tudni szeretnétek akkor tessék volt már egy vetetésem mert nem indult meg a babám szívhangja és utána azt a megoldást láttam a legjobbnak hogy ujra elkezdem szedni a gyogyszert!de mivel már tobb mint 2éve szedtem igy ugy dontottem h befejezem a gyogyszert és ujra reményt adok magamnak arra hogy babám legyen!azért kerdeztem mert mikor legutoljára abbahagytam a gyogyszer utána a három honappal estem teherbe amelynek sajnos vetetés lett a vége az elobb már taglaltam hogy miért!nem vagyok szemtelen meg flegma de szerintem azért nem kellene igy neki esni a másiknak hogy milyen az IQ-ja meg ilyen dolgok. én csak egy kis megértést várnek a két utolso kommenteloktol. nem vagyok hulye nem egy kis csitri vagyok aki nem tudja hogy mi torténik ha két ember egyutt van.Ha nagyon tudni akarjátok már 6éve boldog párkapcsolatban élek a párommal. de azt hiszem az lesz a legegyszerubb hogyha legkozelebb felteszek egy kérdést akkor kész kis utmutatot irok hozzá!
2013. nov. 21. 13:03
 7/14 A kérdező kommentje:
nem tudom megérteni azt hogy hogyan lehet ennyire lemoondo véleményt mondani az emberekrol csak azért mert nem boven fejti ki magát a témában feltett kérdésben. érett felnot vagyok és itt vannak olyan emberek akik innem tájékozodnak arrol hogy mit hogyan csináljon ha bajban van. ezek a mai fiatal szulok akik nemtudnak a gyerekeikrol a szexualitásrol és az intimitásrol beszélni.
2013. nov. 21. 13:06
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem érti, nem érti...


Komolyan nem fogod fel, hogy a "nem fejti ki magát bővebben" és a "nem közli a LÉNYEGES, ELENGEDHETETLEN információkat a kérdés megválaszolásához" között ÓRIÁSI KÜLÖNBSÉG van???


Mondok egy példát, hátha elkezd derengeni:

Ha én úgy teszek fel egy kérdés, hogy:

"Ha most elindulok, lekésem a buszt?"

- akkor fogsz tudni rá válaszolni anélkül, hogy elárultam volna, hogy mikor indul a busz és mekkora távolságra van a megálló és köztem?

Nem, ugye?


Na, PONTOSAN ENNYIRE volt kellőképpen informatív és megválaszolható a TE kérdésed is!


Senki nem kíváncsi arra, hogy hány éves kapcsolatban élsz, hányszor vetéltél el, mennyire akarod a gyereket.

Csak annyit kellett volna leírnod tárgyilagosan, hogy:

-nem szedem 1 hónapja; ekkor és ekkor voltunk együtt; a tabletta előtt átlagosan X hosszú ciklusaim voltak; jelenleg a Y. napon járok... és akkor nem tartottunk volna síkhülyének és válaszolni is lehetett volna.

2013. nov. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
kedves kérdező igen lehetsz terhes a sógornőm ahogy abba hagyta a fogamzásgátló szedését terhes it maradt és semmi baja a babának :)
2013. nov. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Képzeld nagyon is ertem.nemtudom kinek tartod magad vmi orvos vagy ilyesmi vagy, vagy én mar nem is tudom.leirtam érthetően h a peteérésemkor voltam egyutt a párommal es ugy h nem védekeztunk.eleg lett volna annyi kommentet hozzá fűznöd h igen esélyed van a terhességre nem pedig fogalmazást irni.már nagyon megbántam h ide írtam fel.többet biztos h nem kérdezek még hasonlot sem.
2013. nov. 22. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!