Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan nektek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan nektek, hogy csak azért nem jöttetek össze valakivel, mert kevésnek éreztétek magatokat?

Figyelt kérdés
2015. aug. 21. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, nem hittem el, hogy érdeklem a srácot.. sajnos 2 évvel utána elmondta, hogy ő nem viccnek szánta akkor a dolgot. életem legnagyobb hibája volt.
2015. aug. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha ez vigasztal vagyunk még páran...
2015. aug. 21. 23:22
 3/9 anonim ***** válasza:
te miért nem hitted el? #1 vagyok
2015. aug. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele.
2015. aug. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudod, amikor valaki szép, okos, kedves, türelmes és te pont az ellentettje vagy, akkor az kicsit kínos. Gondolom én.
2015. aug. 21. 23:35
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem amúgy nagyon gyakori ez :(
2015. aug. 21. 23:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze,velem is ez vsn,epp most. A srac egy alom,2-3'eve probal kozeledni,nagy dolgokat mond,hogy gyerekeket is akarna tolem stb,de egyszeruen nem tudok azon felulkerekedni,hogy miert pont en kellenék neki?!
2015. aug. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Neeeem, ez tök szamárság, hiszen éppen a másik érdeklődésétől érzem magam különlegesen értékesnek! Aminek a fenntartásáért mindent meg is teszek.:)
2015. aug. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1: És 2 évvel később már nem tudtatok összejönni?:-o
2015. aug. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!