Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szeressem ujbol a parom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szeressem ujbol a parom ugy, mint reg?

Figyelt kérdés

Masfel eve vagyunk egyutt a parommal. Nagyon sokat veszekedtunk az utobbi idoben. En mindig meg akartam beszelni a problemakat de o csak haritott es megjobban osszevesztunk.


Legutoljara azt mondta, hogy en mit tettem azert, hogy a baratnoje lehessek es, hogy o tobbet er mint en. Ezutan otthagytam. Ez tegnap tortent es este kocsiba ult, eljott hozzank es bocsanatot kert, azt mondta, valtoztatni fog a viselkedesen es szeret. En hideg voltam, az sem esett jol ha megfogta a kezem. Miutan elment, kisse elerzekenyultem es felhivtam. Mondtam neki, hogy mev mindig megbantottnak erzem magam de en is szeretem. Elvileg ma megint talalkozunk.


Viszont ma reggel sem ereztem azt, amit egykor. Ugy erzem kicsit meghalt bennem valami. Szeretem meg? Ha annyira nem, lehet, hogy szeretni fogom a jovoben? Lehet, hogy csak a mereg es a csalodottsag nyomja el a szerelmem?


20N 25F


2015. aug. 22. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Adj neki időt, ha 1 hónap, vagy inkább 2-3 múlva ugyanúgy érzel, akkor tedd, amit tenned kell, de most úgy tűnik csak a veszekedés hatása.
2015. aug. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a kapcsolatok az idő előrehaladásával fejlődnek. Ne ragaszkodja ahhoz, hogy ugyanúgy érezz, nem kell letagadni ami történt. Ha viszont megbocsátasz neki, és túllépsz a sérelmeken, akkor végre adsz magatoknak egy valódi esélyt. Ha képes változni, akkor sokkal jobb lehet a kapcsolatotok mint előtte volt.
2015. aug. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat, nagyon nagyon hasznosak voltak!
2015. aug. 22. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!