Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám kollégája rám van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az apám kollégája rám van szállva, hogy lehetne lerázni, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, van apának egy kollégája, ilyen tök öreg már(hozzám legalábbis) és teljesen rám van kattanva. Apu meg kvára nem veszi észre, és neki hiába mondom, azt mondja: "Neeem a Gabi olyan rendes gyerek" hát tényleg rendes csak... :/ Hogy lehetne lerázni? megbántani nem szeretném, nem a stílusom
2010. márc. 10. 12:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
mondd el apádnak aztán ő eldönti a h a lánya fontosabb vagy a kollégája.
2010. márc. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
de már mondtam neki, mint fentebb is írtam, erre jött a válasz hogy De nem ő biztos nem olyan mert olyan rendes
2010. márc. 10. 12:09
 3/17 anonim ***** válasza:

Miért, ő megbánthat? Mert ha rád száll az apád háta mögött, az eléggé undorító.


Meg kell tanulnod egy fontos szót: NEM. Nagy szükséged lesz még rá az életben. Legyél egyértelmű, mondd meg neki kerek-perec, mi az ábra, hogy nem akarod, és ne kerülgesd a forró kását. Ha szépeket mond vagy udvarol, mondd neki, hogy hagyja abba. Ha megérint, szorosan melléd áll stb, mondd neki, hogy hagyja abba, és így tovább.


Vigyázz, ha nem vagy elég egyértelmű, azzal csak bátorítod, ami gondolom, szintén nem a stílusod.


Sok sikert!

2010. márc. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki, mikor nagyon felb.szta az agyam. Leüvöltöttem a fejét, hogy le lehet állni, mert bár gerinctelenség mással elintéztetni a problémáimat, de meg fogom veretni pár haverommal. akkor 1 hónapig nyugton volt, majd újra kezdte...
2010. márc. 10. 12:16
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha erőszakos és ez zavar téged akkor nyugodtan szóljál rá ne azzal törődj hogy megbántod-e!Nem jópofizhatsz minden pasival aki rád kattan csak mert nem a Te stílusod!:)

Küld el a búsba csak hogy lássa nem vagy "olyan" lány.

Még fiatal vagy és sok pasival kell még határozottabban fel lépned!

Apukádat meg nem értem,az én apum simán agyon vágott volna bárkit ha engem zaklatni próbált volna főleg ha egy vén kujon az illető.

2010. márc. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Akkor meg rúgd jól tökön!


utsó voltam

2010. márc. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát apu nagyon bele van "szeretve" mert hogy jaj milyen aranyos kedves stb. Amúgy 29 éves, emg nem is néz ki rosszul, de nekem nem kell. Elmondtam már elégszer, érthetően, hogy NEM, dehát nem érti. Tényleg azon vagyok már, hogy megveretem :D:/
2010. márc. 10. 12:19
 8/17 anonim ***** válasza:
Mondd azt neki, hogy a barátod nem nézi ezt jó szemmel. Ennyi. Hazudd be, hogy van és kész. Ha kérdezősködik akkor meg mondjad, hogy korabeli nőkkel próbálkozzon, ne tinikkel.
2010. márc. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kerüldd..apád munkahelyét???
2010. márc. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kerülném, de nem lehet sajnos... :/ Vonaton kalaúz amúgy, én meg azzal járok. Járhatnék busszal is, de az ritka mint a fehér holló és vagy 2órával előbb kéne elindulnom a városba.
2010. márc. 10. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!