Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám kollégája rám van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az apám kollégája rám van szállva, hogy lehetne lerázni, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, van apának egy kollégája, ilyen tök öreg már(hozzám legalábbis) és teljesen rám van kattanva. Apu meg kvára nem veszi észre, és neki hiába mondom, azt mondja: "Neeem a Gabi olyan rendes gyerek" hát tényleg rendes csak... :/ Hogy lehetne lerázni? megbántani nem szeretném, nem a stílusom
2010. márc. 10. 12:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Tedd azt. Ha csak abból ért.


Inkább, mint hogy egyszer egy sötét sarokban rád másszon és ne tudd levakarni magadról sehogyse, aztán meg senki ne higgye el neked, hogy erőszak volt, és te nem is akartad.

2010. márc. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Na igen.

Ma reggel megint megkértem hogy fáradjon vissza az édesanyjába, akkor otthagyott, hát majd ha holnap megint kezdi akkor tényleg ráküldök valakit :/

2010. márc. 10. 12:41
 13/17 anonim ***** válasza:
Próbálj valami kézzelfogható bizonyítékot szerezni róla az apádnak pl. egy hangfelvételt.
2010. márc. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha apádnak bejön,kúrejjon vele Ő!
2010. márc. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
:D igen ezt tanácsoltam már én is neki. de mi van, ha ők egymás közt megbeszélték hogy én az övé leszek?:O bár ennyire nem lehet hülye az apám se
2010. márc. 11. 00:41
 16/17 anonim ***** válasza:
Vagy apukád elött beégeted h szálljon le rólad (akk csak észre veszi apukád...)vagy megmondod szépen h ... ha nem megy szépen akk kicsit erélyesen.. Vagy azt mondod van pasid..
2010. márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Tegyél sértő célzásokat a korára, hátha ettől elmegy a kedve.
2010. márc. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!