Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak (akik inkább romantiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak (akik inkább romantikusnak mondják magukat), milyen apróságok esnek nektek jól?

Figyelt kérdés

Mik azok a gesztusok, apró dolgok, amiktől érzitek, hogy szeretve vagytok?

Minden válasz jöhet :) Ötleteket gyűjtök, úgyhogy minden segítséget köszönök szépen.


2015. aug. 22. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szeretetnyelvtől függ, de én imádom az összebújást és az együtt töltött időt is nagyra becsülöm.
2015. aug. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azta...egy férfi, aki tudja, hogy különböző szeretetnyelvek vannak. Le a kalappal :)

Mondjuk ha valakinek a minőségi idő és az elismerő szavak az elsődleges és másodlagos szeretetnyelvei.

2015. aug. 22. 15:17
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor minél több közös program (persze ne állandóan egymás nyakán, legyen különidő is) no meg dícsérd meg, bármit csinál, hangoztasd, hogy elismered amit tett.
2015. aug. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi a faxom az a szeretetnyelv?
2015. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4.: gugliba beírva tökéletes választ kapsz :)
2015. aug. 22. 15:32
 6/11 anonim ***** válasza:

Én arra vágyom, hogy tiszteljenek és megbecsüljenek sokkal inkább, mint hogy szeressenek.

Tárgyi ajándékok nem annyira nyerők, inkább a gesztusok.

Egy vacsorát megfőz, ápol, amikor kell, támogató és nem kérdőre vonó, anyáskodó, féltékenykedő.

Ja, és meg egy igencsak fontos dolog: hagyjon nekem teret és időt, ne akarjon mindent velem csinálni.


Persze ez csak én vagyok.

2015. aug. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hát.. szeretek dugni!
2015. aug. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
majd arcra romantikázni!
2015. aug. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Összebújás, ölelkezés, simogatás, kedveskedések, érdeklődés irántam/dolgaim iránt. Minőségi idő.
2015. aug. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én szeretem ezeket a burkolt célozgatásokat.amikor kúltúráltságból kibontom hogy kívánva vagyok. érezzem hogy férfi vagyok. meg az ilyen spontán dolgok. amikor nyújtva van a búcsúzás.
2015. aug. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!