Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam ezen az álmon?

Figyelt kérdés

Mostanában gondjaim vannak a barátnőmmel, akivel 5 éve együtt vagyunk. Nem megoldhatatlan, meg tudnánk beszélni, de pár napja a régi gyerekkori szerelmemmel álmodtam és azóta másra sem tudok gondolni, csak rá, teljesen depressziós lettem. Folyamatosan azon rágom magam, hogy miért hagytam elmenni, mennyivel másabb lehetne most minden. És egyre többször gondolok arra is, hogy elhagyom a barátnőmet, mert semmi értelme az egésznek. Ez előtt az álom előtt egyáltalán nem voltak bennem ilyen érzések és most nagyon hülyén érzem magam, mit tegyek, hogy visszakerüljek a régi kerékvágásba?


32F



2015. aug. 22. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem szeretheted ezek szerint. Mit tudsz a régi barátnődről neki van párja?
2015. aug. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Képzeld el, hogy most otthagyod a barátnődet, aztán eltelik 5 év, és a mostani barátnőddel álmodsz. Mit álmodnál vajon?


Egyébként meg várj egy hetet. 2-3 évnél hosszabb kapcsolatokban már vannak hullámvölgyek, az normális.

2015. aug. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A régi barátnő már évek óta házas, az eszembe sem jutott, hogy, hogy nála újra bepróbálkozzak. Csak most valahogy minden olyan üresnek tűnik ahhoz képest amilyennek képzelem, hogy vele lehetett volna az élet.


Az álom csak annyi volt, hogy feküdtünk az ágyban, fogtuk egymás kezét és boldogok voltunk, hogy már több mint 10 éve együtt vagyunk. Nagyon valóságosnak tűnt, vagy 10 perc kellett ébredés után mire teljesen visszazökkentem.

2015. aug. 22. 16:46
 4/6 anonim ***** válasza:

A régi barátnődet hagytad elmenni és a mostani barátnőd sem jó neked?

Tudsz ám válogatni.

2015. aug. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A régi barátnő az álmodban nem konkrétan őt jelenti, hanem egy korszakot, amikor boldog voltál egy bármilyen kapcsolatban. A szerelem 5 év után már eltűnik, a mostani barátnődet, szereted, kötődsz hozzá, vonzódsz még hozzá? Ha igen, de mindegyik kell, akkor nincs gond.
2015. aug. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szeretem és fontos nekem, de az utóbbi időben jó pár kilót felszedett, sajnos már nem vonzódom úgy hozzá. Előtte is inkább a személyisége volt ami megfogott.
2015. aug. 22. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!