Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtehetem, hogy lekapcsolom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtehetem, hogy lekapcsolom az internetet, ha a barátnőm a kapcsolaton belül a netre menekül és nem hajlandó együtt működni semmiben?

Figyelt kérdés
2015. aug. 23. 12:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Tedd, talan akkor beszel veled. De nem ertem miert oda menekul. Konkret pelda van ra? Hogy pl. Milyen problema az amikor oda menekul a Beszelgetes helyett vagy a megoldas együtt mukodes helyett?
2015. aug. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Például kint hagy dolgokat a kertben szétrohadni. Most kivitte a sátrat mert jajj ő nem alszik velem együtt mert gonosz g..cci vagyok aki ugráltatja, kiviszi a sátrat, aztán ott hagyja a fenébe. A kutya lassan elkezdi szétszedni.

nem volt olcsó az a sátor.

a medence hasonló sorsra jutott.

tegnap veszekedtünk, kivert a kezemből egy bögre kakaót, de nem mosta fel, ma reggel sem mosta fel. tőlem várja, hogy megcsináljam.


És bejön, elkezd itt nekem hegyi beszédet mondani, hogy én mennyire megváltoztam, hogy ilyen vagyok vele (hogy nem csinálok meg helyette már semmit) és átmegy az anyja házába netezni.

Persze le tudom kapcsolni a routerüket....

2015. aug. 23. 12:11
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem teheted meg. szabad ember, azt tesz amit akar. Ha neked nem tetszik akkor el lehet húzni a balfékre..
2015. aug. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Én valójában semmi mást nem várok, csak azt, hogy elkezdje a háztartást működtetni, mert amíg nem kezdi el én addig itt egy szalmaszálat nem teszek keresztbe, FŐLEG nem akkor, ha valójában ő lökte ki a kezemből a kakaót, ő hagyja kint a sátrat, a medencét, ő nem foglalkozik a kutyával. és még neki van baja velem????
2015. aug. 23. 12:13
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Gondolod, hogy az internet lekapcsolás varázsütésre megold minden problémát? Vedd már észre, hogy alapjaiban van baj, nem az internettel, hanem a kapcsolatotokkal!
2015. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
Az anyjáék routerét lekapcsolnád? SZerintem kötözd meg inkább és rakd a szobába, ha korlátozni akarod a személyi szabadságában, te idióta!
2015. aug. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
83%
Szerinted ha megakadályoznád az internetezésben, az segítene? Én arra tippelnék, hogy nem...
2015. aug. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%
5 nél is van a pont
2015. aug. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

Inkább szakíts.. Most mit akarsz csinálni? Idomítani, mint egy kutyát?

Nem az internettel van a baj, hanem a kapcsolatotokkal...

2015. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
61%

Megteheted,de majd keres rá megoldást,hogy netezhessen tovább valaki másnál.

Szerintem függő lett,nem biztos,hogy veled van a baj.

2015. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!