Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neten hol érdemes imserkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten hol érdemes imserkedni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 23. 14:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

GyK-n.

Egyébként a netes ismerkedés tiszta gÁz!

2015. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Bárhol. Akár itt, akár netes játékban... Csak okosan kell:)
2015. aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresőn a férfiak és nők aránya felborult. Jelentősen több a férfi, mint a nő. Éppen ezért ott lehetetlen férfiként társat találni. Arról nem is beszélve, hogy sok nő csak szórakozásból regisztrált fel.


Ezen az oldalon én még nem jártam sikerrel soha, általában pár üzenet után ignoráltak.


Chaten meg inkább csak perverzek vannak. Szóval... sehol?

2015. aug. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

Sehol,de nemcsak neten nem lehet,a való életben sem lehet már sehol,mert a nőknek semmi nem jó.Az utcán mikor sétálnak akkor sietnek valahova,ne zavarják őket,ha buliba mennek,akkor a barátaival akar lenni,ne zavarják,ha a padon leül,akkor tanulni akar,ne zavarják és így tovább...

Szóval manapság a nőkkel sehol nem lehet ismerkedni,mert semmi nem jó nekik...

2015. aug. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

hát én lány vagyok, és engem pl nem szólítottak még le utcán. lehet nem vagyok olyan szép, vagy morcosnak nézek ki, nem tudom:D

de egyébként tényleg azt veszem észre, hogy sehol nem lehet már ismerkedni, mert neten nagyon sok a pasi, de a legtöbbjük csak pár menetet akar, vagy egyszerűen már olyan sítlussal nyit ami nekem egyszerűen neeeem!! ("szia cica, mizu?" ; "helló szépségem" stb stb ami igaziból már csak azért is kiábrándító, mert minden csajra így ír rá, erre a karomat tenném, vagy a: "szia! én egy nagyon kedves és aranyos srác vagyok, és nagyon romantikus, lenne kedved dumálni velem? " ez kiakaszt.... lehet én vagyok a hülye de tényleg)

nagyon kevés az okos és normális srác neten akivel tényleg jókat lehet beszélni, és nem csak a szex érdekli vagy egyáltalán nem buta!


a munkahely nálam nem játszik, onnan nem kezdenék senkivel.

szórakozni meg nagyon ritkán járok, de akkor meg a pasik inkább csinibabákra hajtanak rá, nem az átlagosabb lányokra.


biztos jönnek majd az ellenvetések, de igaziból és eddig ezt láttam és ha valaki megcáfol annak csak örülni tudok!

2015. aug. 23. 15:03
 6/20 anonim ***** válasza:
40%

Vicces, hogy a férfiak tényleg azt gondolják, hogy ha egy nő végigmegy az utcán, akkor kapásból minimum 5 férfi randira hívja őket:)


Teljesen átlagosnak tartom magam, de eddig konkrétan 1, azaz egy férfi szólított le így.

Megkérdeztem a barátnőimet, akik véleményem szerint nálam dekoratívabbak, bizony ők is hasonló számokról nyilatkoztak:)

2015. aug. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
50%
Azt, hogy soha ne szólítottak volna még le utcán, csak akkor hiszem el, ha soha nem tetted még ki a lábad otthonról. Legfeljebb igyekszel kitörölni az emlékezetedből, mert csak olyanok szólítottak le, akik nem néznek ki elég jól.
2015. aug. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
Egyébként utcán sem lehet ismerkedni, főleg itt Budapesten nem. Viszont ez teljesen érthető a lányok részéről. A múltkor engem is leszólítottak azzal a céllal, hogy útbaigazítást kérjenek, én meg azonnal arra gondoltam, hogy tarhálni akarnak...
2015. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

na várjunk csak! a leszólítás és a beszólás nálam nem ugyan az a kategória!

beszólogatás volt pár, meg rámdudálás meg ilyesmi, de leszólatani olyan céllal még nem szólítottak le, hogy meg is ismerjenek.

2015. aug. 23. 15:11
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem cáfolok, igazad van!

Negyvenes pasi vagyok, a neten sok a "játékos" nő, plusz nehéz magam eladni, nincs jó fotó, stb. Néha mostanában eljárok szórakozó helyre, de nem tudok sokáig maradni, mert nem érzem magam jól egyedül. Az utcán meg "bűnözőnek" néznek. Sok időm a hivatásommal telik, így kevés a szabadidőm is. A helyzet évek óta keserves...

2015. aug. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!