Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Melyik típusú nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Melyik típusú nőt preferálnátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy külsőre ugyanannyira tetszik a két nő.


A: Kevesebbet keres, mint ti, de a házimunka nagy részét elvégzi. Nincsenek nagy tervei, csak az, hogy legyen egy családja, és boldog legyen velük. Kedves, segítőkész, szinte lehetetlen vele összeveszni. A komolyabb témák nem érdeklik, úgyhogy nem lehet vele intellektuális beszélgetéseket folytatni.


B: Sokat keres, jó munkahelye van. Nagy tervei vannak, szeretne sok helyre elutazni, sokféle kultúrát megismerni. Ő is kedves, de azért vele lehet vitatkozni. Érdeklik a komolyabb témák.



2015. aug. 23. 20:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
B
2015. aug. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
B
2015. aug. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Úgy igazán egyik sem áll közel az én elképzeléseimhez, de ha mindenképp választani kell, akkor az A.
2015. aug. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Az első!

Ja és írhatna ilyen nő igazán nekem ;)

2015. aug. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A kettő között.
2015. aug. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen az a vitatkozás. Ha folyamatos érzelmi zsarolások, értelmetlen veszekedések, lelki terror megy a részéről, akkor maradok az A-nál. Ha azért szót lehet érteni vele, akkor B.
2015. aug. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Összeállítom a kettőből azt, akit én keresek:

-a házimunka EGY részét elvégzi

-legyen egy családja, és boldog legyen velük

-kedves, segítőkész, de azért vele lehet értelmesen vitatkozni

-nagy tervei vannak, szeretne sok helyre elutazni, sokféle kultúrát megismerni

-érdeklik a komolyabb témák, intellektuális beszélgetések

2015. aug. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Leírás alapján az "A" lányt gondolom sokkal egyszerűbbnek. Nem gondol túl semmit, nem kreál magának felesleges problémákat. Lehet, hogy nemigazán érdeklik őt a nagyvilágban történő dolgok, nem is követelném/követelhetem meg tőle, hogy naprakészen minden téren enciklopédia legyen, de ha képes elviselni az agyament ámokfutásaimat Viktátorról, Zsizraelről, a kínai gazdaságról, vagy éppen bármiről, akkor nincs ezzel gond. Valószínűleg talpraesett a hétköznapi dolgok körében, percek alatt összedob egy finom vacsorát, nem nyafog, nem kényeskedik, a takarítás/mosás/egyéb házi teendők sem esnek nehezére. Egy hétvégi kirándulásra, kerékpározásra, természetfotózásra, szóval ilyen alapvető programokra meg szerintem akármelyik lányt rá lehet venni, ha igazán szereti a barátját/élettársát/férjét. Családalapításhoz, azaz hosszútávra kiváló alany.


Viszont a "B" jelű lánnyal hosszabb távon nem tudnék elképzelni párkapcsolatot. Eleve a magas jövedelem, illetve a jövedelemdifferencia miatt ki fog bújni a szög a zsákjából, hiszen ha 3-4-szer többet keres, előbb-utóbb a képembe lesz vagdosva, hogy ő nagyobb részt ad bele mindenbe. Ebből nem kérek! Utazni én is szeretek, ha van rávalóm. Csakhogy az utazás költségének nagyobb részét megint csak ő állná, ebből megint probléma lesz később, ha időlegesen meginogna a kapcsolatunk. A vitatkozásból megint csak nem kérek! Nekem nincs szükségem arra, hogy naponta összevesszünk, aztán kibéküljünk, majd újra és újra. Komolyabb témák... ez meg tök relatív. Én például komolynak gondolom a PHP, MySQL, JavaScript, Java, és C# programozási nyelveket, ill. azok tanulását, más ember meg fölösleges időpocsékolásnak gondolja.


Mivel én is faék egyszerűségű srác vagyok, gyűlölök túlbonyolítani dolgokat, vagy a saját életemet, így nálam mindenképpen az "A" jelű lány a nyerő.

2015. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kettő közti. :D C.
2015. aug. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

7-es: milyen családja legyen a nőnek?Olyan nőre gondolsz, akinek van gyereke? :)

Miért kellene egy nőnek annyit utaznia és főleg hova? Kínába, Thaiföldre? :P

2015. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!