Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Melyik típusú nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Melyik típusú nőt preferálnátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy külsőre ugyanannyira tetszik a két nő.


A: Kevesebbet keres, mint ti, de a házimunka nagy részét elvégzi. Nincsenek nagy tervei, csak az, hogy legyen egy családja, és boldog legyen velük. Kedves, segítőkész, szinte lehetetlen vele összeveszni. A komolyabb témák nem érdeklik, úgyhogy nem lehet vele intellektuális beszélgetéseket folytatni.


B: Sokat keres, jó munkahelye van. Nagy tervei vannak, szeretne sok helyre elutazni, sokféle kultúrát megismerni. Ő is kedves, de azért vele lehet vitatkozni. Érdeklik a komolyabb témák.



2015. aug. 23. 20:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#10: úgy értettem, hogy velem legyen egy boldog családja. Csak véletlen nem írtam át, kimásoltam az alkérdésből. :D Nem kell Kínába utazni. Túrázgatni lehet itthon is. :D
2015. aug. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
B, de nem baj, ha nem keres sokat. Én azt nem szeretem egy nőben, ha semmi nem érdekli és értelmesen nem lehet vele beszélgetni. Takarítani és főzni én is tudok.
2015. aug. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Arany középút., de az A vonzóbb számomra. Akkor lenne tökéletes, ha lehetne vele komoly dolgokról is beszélni.
2015. aug. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
45%
B-től elváltam bár nem volt olyan szép mint most az A akivel boldog az életem. Igaz a pénz nem vet fel minket, de nem csak az a fontos... Tény, hogy B beképzelt is volt, meg volt sok hibája...
2015. aug. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Noren1989 ***** válasza:
Melyiknek nagyobb a melle?
2015. aug. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Csak nekem az A?
2015. szept. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Èn lány vagyok ès inkább B-nek vallom magam...

Belsőépítészként dolgozom egy elèggè nagy cègnèl, mellette könyveket írok... Rengeteg helyen voltam már ès mèg több fele el akarok utazni. Jelenleg sem lakok Magyarországon, de költözni akarok minden felè. Mindig nyitott vagyok minden új lehetősègre ès mindig arra megyek, amerre jobbnak gondolom az èletet. Eddig mindenhol megálltam a helyem ezekkel a nèzetekkel :))

Ès èn imádok vitatkozni :D Egy kis veszekedès mèg forro is lehet.

Nekem valahogy az A hölgy nagyon semmilyen. Olyan akinek mindig szüksège van valakire, mint akinek nincs meg a teljes szemèlyisège...

Biztosan meg van a maga varázsa, hisz mindenkiben van valami amitől megfogja az embeteket, mert szerintem mindenkiben van ilyen... De èn jobban szeretem hogy önálló vagyok.

Ui.: bocsi a helyes írásèrt, telorol vagyok.

2015. szept. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!