Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny rám a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny rám a legjobb barátom barátnője és iszonyatosan idegesítő már. Szerintetek ez normális? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom az exem.

Kb 3 ève szakítottunk, de a barátság megmaradt.

Azóta neki van egy új kapcsolata de a barátnője olyan fèltèkeny, hogy qz valami brutális.

Ha találkozni akarok a barátommal akkor hisztizik, hogy nem találkozhat velem.

Bulizni már 2 hónapja nem voltunk együtt csak ha jött ő is.

Nem hagy minket soha nyugton beszèlgetni, nem tudunk sehova elmenni normálisan mert vagy behisztizik vagy jönni akar velünk.

Mit csináljak? Elegem van már belőle.



2015. aug. 24. 13:33
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

De a barátom sem tesz semmit,nyugodtan hagyja hogy mindig jöjjön velünk.

Mikor külön kèrem, hogy ketten menjünk el bulizni akkor is csak aztmondja, hogy nem fog vele összeveszni ugyhogy ő is jön.

2015. aug. 24. 13:46
 12/29 anonim ***** válasza:
93%
Ha neked eleged van belőle, képzeld el, hogy a nőnek mennyire elege van belőled! El tudod képzelni, hogy ha neked lesz egy pasid, akkor az vagy nélküled megy bulizni, az exével kettesben, vagy veled, és az exével hármasban? Szép dolog, hogy tartjátok a kapcsolatot, és jóban vagytok, de amikor már képben van egy új, akkor a réginek illene háttérbe húzódni.
2015. aug. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
12%
8 Megszólaltál, kedves "mélyérzésű" "értelmes" egyed:DD
2015. aug. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
6%
11 Mondok én veled valamit: esélyes, sőt 100% hogy a pasinak te kellesz, és téged szeret. És a nőci ezzel 1000%-ra tisztában van. És retteg, hogy mikor fogsz bólintani a pasinak. Pedig a marhájának ha lenne esze, akkor nem hajtana ennyire a pasihoz téged..
2015. aug. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
11%
*Pedig a marhájának ha lenne esze (de nincs), akkor nem hajtana ennyire a pasihoz téged..akkor tudhatná, hogy ha valaki nagyon tilt valakiknek valamit, előbb utóbb pont a tiltás miatt fog megtörténni az amitől retteg.
2015. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
88%

#13 Jaj bocsánat, hogy él még ezen a bolygón gerinces ember. Állj be a sorba. :)


Kérdező: Nem összeveszni nem akar a párjával, hanem bulizni nem akar veled kettesben, nem veszed észre? Nekem van fiúhaverom és simán beszél velem kettesben, nagyon sokat. DE bulizni nem megyek sehova vele, mert arra tudod ott van neki a párja. Ha akarna, tudna veled kettesben lenni, tapasztalat, de nem akar, ennyire vak vagy?

2015. aug. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 Mumusan ***** válasza:
100%

"De a barátom sem tesz semmit,nyugodtan hagyja hogy mindig jöjjön velünk."

Talán mert neki fontosabb a barátnője mint Te!

2015. aug. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
13%
16 Szerintem meg kéne tanulnod a szavak értelmét, ha már próbálod használni:DD
2015. aug. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Térj egy kicsit észhez és gondolkozz el!

Ti együtt jártatok, nyilván komoly érzelmek voltak köztetek. Nem egy szimpla haver vagy. Persze, hogy aggasztja ez a kapcsolat a jelenlegi barátnőt.


A számomra ráadásul az teljesen érthetetlen, hogy ha buliba mentek, miért nem mehet veletek a barátnője?


A férjemnek több lány barátja is van, köztük egy nagyon jó barát, akivel több mint 15 évvel ezelőtt még érdeklődtek is egymás iránt. De ők soha nem tiltottak el attól, hogy egy buliban én is ott legyek és én sem találkozgatok, bulizgathatok azzal a sráccal, aki jó barátom úgy, hogy zavarna, ha a férjem is jön. Sőt, mi kifejezetten szeretünk egymás társaságában szórakozni.


Szerintem kicsit felnőttesebben kellene hozzáállnod és megértened, hogy ez kicsit kényes helyzet, a barátnőnek nem olyan könnyű feldolgozni, hogy a barátja a volt szerelmével bulizgat és neki ott nincs helye.

2015. aug. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
88%

Annak örülj , hogy a csaj eddig nagyobb balhét nem csinál, te is marhára kiakadnál, ne mond, hogy nem, így nem normális.

Ő az exed! Szerintem fel lehet fogni , hogy mi is a problémája a hölgyeménynek, és maximálisan érthető.

2015. aug. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!