Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2hónap után sem érzem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2hónap után sem érzem, hogy jobb lenne?

Figyelt kérdés
Barátnőm kidobott, sablon duma de szerintem mindent megtettem egyszerűen nem tudott szeretni. Ha eszembe jutnak az emlékek olyan szinten gyötör, hogy az fáj. Ráadásul egy fősulira járunk, látni is fogom őt, már előre tartok ettől. Szégyen nem szégyen ma is amikor láttam a képeit könnyezni kezdtem.
2015. aug. 27. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba majd én meg...szom
2015. aug. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat ez nem volt valami kulturalt, kicsit tobb tisztelettel is beszelhetnel a nokrol...
2015. aug. 31. 19:19
 3/4 anonim válasza:
Nem is várhatód el magadtól azt hogy ilyen kevés idő után csak úgy rá tudj nézni meg stb...én a helyedben a fősulin elkerülném ne is nézz rá mert az rosszabb lesz akkor. Ha mégis meglátod valahol és rád néz akkor mutass némi büszkeséget hogy igenis te nem törtél össze és még mindig vagy valaki :) Előbb vagy utóbb úgyis kivered a fejedből mert jön egy új lány.
2015. aug. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2. Köszönöm a rendes választ és véleményt ! :)
2015. aug. 31. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!