Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmenjek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmenjek vagy maradjak itthon? HELP!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy fiú, akivel 2 hónapja ismerkedtem meg. Az elején nagyon aranyos volt, majd bunkóvá változott, de most másfél hete normális megint. Volt már, hogy szexeltünk, de nem járunk. (nem kérek k*rv*zást, köszönöm)

Meghívott egy házibuliba, de nem tudom, hogy elmenjek-e.

Nem ismernék senkit és attól félek, hogy magamra hagyna, illetve nem tudhatom, hogy milyen a baráti társaságában, hisz eddig csak kettesben voltunk. Bár, volt egyszer, hogy egy órán át ott volt valami haverja, de akkor nemigazán foglalkozott velem.

Titkoljuk ezt az egészet, így nehezebb lenne.

Azt mondta sokan lesznek, ő se ismer mindenkit, de akkor is félek, mert elég zárkózott, csendes ember vagyok, így a barátkozás nem az én terepem.


Szerintetek elmenjek?

Ő szeretné, de én nem tudok dönteni. :(


20/L


2015. aug. 28. 13:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ne
2015. aug. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

szerintem ne


22F

2015. aug. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Indoklást is kérhetnék majd?


Jó, lehet túloztam, hogy nem foglalkozott velem akkor, mert folyton hívott, hogy hol vagyok és mikor tudunk találkozni végre. Próbálta oldani amúgy a feszültségem akkor is, csak nekem nem ment.

2015. aug. 28. 13:25
 4/13 anonim ***** válasza:
mindenki ismeretlen és nem tudod milyen a társaságban lehet megint bunkó lesz...
2015. aug. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Noren1989 ***** válasza:
Sztem menjél el, többször is ;)
2015. aug. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Minek szexszelsz olyannal, akivel nem jársz? Ez gáz.

Nem csak az ő feladata, hogy feltaláld magad a buliban. Neked is szervesen részt kell ebben a folyamatban venned. Nőj fel érzelmileg!

2015. aug. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én elmennék és ismerkednék. Megpróbálnám felhívni magamra a figyelmét, ha hanyagol azzal, hogy igenis flörtölök más pasikkal, dumálok velük stb.

Ha ideges lesz, és látod rajta, hogy féltékeny akkor többet is érez irántad ha nem akkor pedig jobb is ha azzal a pasival kezdesz valamit akit kinéztél magadnak.

2015. aug. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de nem tudom összeilleszteni a bunkó ismeretlennel való lefekvést a zárkózottsággal és csendességgel.

Ha nyitottnak tartod magad és a buli érdekel, akkor menj el, ha csak szimatolni akarsz hogyan viselkedik és egész este arra számítanál hogy melletted lesz és kedves lesz, akkor kíméld meg magad a csalódástól. Ha azt akarod hogy értékeljen, akkor ne menj el, legalábbis úgy értem hogy majd meglátod miért olyan fontos neki hogy elmenj..

2015. aug. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem volt az elején bunkó, csak rájött valami és az volt egy ideig.

Most megint minden oké vele, normális, tényleg. :)


Direkt bejön amúgy elém, hogy még tudjak kicsit gondolkodni ezen az egészen és megtudjuk beszélni. Minden kérdésemre válaszolt amúgy, csak mégis félek. :)

Csak új emberek, gondolom ti is izgulnátok.. :D


Jó, mondjuk jó lenne tudni, hogy milyen az ilyen helyzetekben, hisz csak jól elvagyunk és egyszer úgyis meg kell tudnom.. :D

Csak.. értitek. :D

2015. aug. 28. 14:08
 10/13 anonim ***** válasza:

Én tuti elmennék, max. hívnék magammal valakit. :)


22N

2015. aug. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!