Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők által istenített férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők által istenített férfiak vajon megállnák a helyüket egy komoly krízishelyzetben, pl. háborúban?

Figyelt kérdés

A kérdést azért tettem fel, mert mostanság mindig azzal szólják le a szingli fiúkat, hogy azért nincsen barátnőjük, mert nem elég férfiasak.Eddig oké.

Ha körbenézünk a világban, akkor szerintem sok esetben szerintem megkérdőjelezhető ez az állítás. Azt gondolom, nem feltétlenül állítható egyenlőségjel a kettő közé.

Mostanság, amikor egyre többen vetik fel, hogy a menekülthelyzet miatt akár komoly konfliktusok is lehetnek, a kérdés jóval aktuálisabb, mint korábban.


2015. aug. 28. 22:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
persze a fronton lőnének pár selfiet miután belőttéka hajukat:D de csak óvatosan nehogy a márkás gatya kiszakadjon vagy összepiszkolódjon miután beugrottak a lövészárokba :D
2015. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
a gyakorin síró életképtelen fiúcskákból lesznek a legjobb katonák
2015. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%

Nem értem a kérdést.


Aki nem elég férfias, az ezekszerint megállná a helyét szerinted, aki férfias, az meg nem? Ez milyen logika?

2015. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
9%
Milyen férfiakról beszélnek? Hát kimegyek az utcára és minden második "férfi" ecsetfejű, feszülős ruhájú, mokaszinben járkáló b_zi. És nem, nem csak a 15-18 éves korosztályban hanem a 25 akár 30as korosztályban is. Bravo, mintha valami gyártósorrol jött volna le ez a sok "férfi" mert mindegyik egyformán néz ki, semmi egyedi stílus.
2015. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
6%
#2: Az őket fikázókból meg a legjobb diktátorok. :D
2015. aug. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%
A "férfi" sírástól, amit itt a "rendes" pasik levágna, a való életben futva menekül bárki, így biztosan sikeresek lennének a harcvonalban. Az ellenség inkább visszavonulna, minthogy ezt hallgassa. Igazad van, a sikeres férfiak nem tudnak ilyet.
2015. aug. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

3-as

Azért írtam ki a kérdést, mert úgy látom, hogy nagyon eltorzultak manapság az értékrendek. Handabandázó üres embereket istenítenek, miközben ők nem tettek le az asztalra semmit.

A férfiasságot sokszor említik itt a csajok, de szerintem az nem ott kezdődik, hogy kinek mekkora a pofája és ki tud nagyobbat mondani.Sok emberből pont a rendkívüli események alatt jön elő a valódi énje, amire egy szürke átlagélet alatt esély sincs, főleg ha ezt az esélytnem is adják meg neki.

2015. aug. 28. 23:00
 8/21 anonim ***** válasza:
65%

Arra akarsz célozni, hogy aki az életben szar ember, majd a háborúban nagy arc lesz, de akinek normális élete van, azt biztos szarra se jó ...mert, ....mert? Ja, mert féltékeny vagy, mint a fene, hogy másnak jobban megy mint neked.


Hát fiam lehet meglep, de az életben ha valamit el akarsz érni, tenned is kell érte, nem csak sírni a sarokban és várni, hogy jön a csoda és kiemel téged a többi közül.

2015. aug. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
a nők által istenített férfiak sokszor a való életben sem állják meg a helyüket, ez a baj, nem az, hogy a hárborúban mi lenne...
2015. aug. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

69 %, akkor mondok egy példát. Hallottam olyan fickóról, aki katona, egy szakasznyi kőkemény embernek parancsol, ugyanakkor a nőkkel nagyon nem egy nyelvet beszél, emiatt is vannak nehézségei velük kapcsolatban.

Míg ott vannak ugye az előbb említett "selyemfiúk", akikre ragadnak, ugyanakkor már attól összecsinálnák magukat, ha valaki csúnyán néz rájuk.

2015. aug. 28. 23:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!