Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek ezekről az emberekről?

Figyelt kérdés

Tegnap kíváncsiságból regisztráltam társkeresőre, és ledöbbentem miket találtam.

2 példát hozok fel: 25 éves fizetést bejelölte 100 000 alattinak

Akit keres: fizetése 500 000 felett


Ő most a szerelmét keresi, vagy eltartóját?


Másik 165 cm 57 kg "átlagos testalkatú" (ezt jelölte be, igaz is)

Akit keres: min 180 cm, 50-55 kg, sportos, izmos testalkatú.

Ezt mégis hogy???? Én teljesen kihűltem...


2015. aug. 29. 08:08
 1/9 anonim ***** válasza:

wow az internetes társkeresőkre néha feltévednek furcsa/idióta emberek is?

Ma is megtudtam valami újat.....

2015. aug. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nevetségesek.

aztán jönnek a kérdések ,hogy "miért olyan nehéz manapság párt találni?"...jaaa ,hát ezért :)

mint amikor a pattanásos ,50 kgs férfi csak a szép nőknek adna esélyt ,és jön a "minden nő kur.va ,csak a pénzre meg az izmos pasikra mennek"...nyilván aki jól néz ki ,és válogathat ,nem az alábbi férfitípust keresi ,ezzel nincs is semmi baj.

2015. aug. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik oldal ez, de ahol en vagyok ott vannak jofej csajok is akadnak szerencsere. :)
2015. aug. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Melyiken vagy?
2015. aug. 29. 09:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Oh, legalább megadja, hogy csak izmosat keres!


Itt, ezen a szent oldalon akkor durran el az agyam, mikor egy csaj kiírta: "duci csajjal ki ismerkedne?" Hát, megvolt a képcsere, ééés... nem kellek neki, mert én nem vagyok izmos... hát majdnem lefejeltem a monitort.

De ez még semmi, ezt bejátszotta mégegyszer, kb fél évre rá... s akkor már nem is küldött képet, csak mondta, h ezt a kört eljátszottuk már... Komolyan annyi lett volna leírnia, hogy oké, ő duci kis malacka, de csak a vad erős bikák kellenek neki?

2015. aug. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Badoo, de nem azt mondtam, h sima ugy megtalalni a normalisakat. :) Sok munkaoram van benne. :D
2015. aug. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyi, ha megteheti a rofike, akkor ez van, valogathat. :) Ne torodj vele. :)
2015. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Röfi se hiszem h válogathat, bár tapasztalatból mondom, hogy aki puncit akar, annak mind1 hogy ki hordja.

Van pár röfi ismerősöm, akik 130-150 kg közt mozognak, egy éjszakára van aki vállalja őket, többre nem...

2015. aug. 29. 13:22
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem pl. nem mindegy, h ki hordja azt a pinát, ha már itt tartunk. :) kicsit molettet még bevállalnék, de amit említesz, azt nem.

de örülök nekik, h összejön nekik is a szex. :)

2015. aug. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!