Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szikla szilárd agglegény lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szikla szilárd agglegény lesz belőlem?

Figyelt kérdés

Egy hét és betöltöm a 22. életévemet és még nem volt egy KOMOLY kapcsolatom sem csak néhány rövidebb. 3,5 éve még csak egy csók sem volt, szexuláis kapcsolatom sem volt soha.

Próbálkoztam, ugyan hébe-hóba (talán ez probléma), de nem jött össze semmi.:(

Társkeresőzni biztos, hogy nem fogok, a chatelést kipróbáltam, de az is baromság.

Ezek után mit kellene tennem?


2010. márc. 11. 11:12
1 2
 1/17 anonim válasza:
29%
Én szívesen felajánlom a barátnőmet, ennyit tudok tennixD
2010. márc. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Lenyugodni?

22 évesen még nem vagy olyan öreg. Ami azt illeti elég fiatal vagy. Másfelől minél jobban akarod, annál jobban nem fog összejönni, mert görcsölsz.

2010. márc. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha megnyugtat én egy 20éves lány vagyok másféléve nem volt semmi. Komoly kapcsolatom előtte se 3 hónap volt az átlag nem működött! Azért nem vagyok senkivel hogy legyen aminek jönni-e kell jönni fog. Addig is dolgozok, tanulok és jól érzem magam! Nyugi!
2010. márc. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
Miért nem társkeresőzöl?Ha egyszer az életben nem jött össze eddig...Nem kell elítélni azokat, akik társkeresőn ismerkednek!Bár az egyértelmű, legjobb személyesen.Talán félénk vagy?
2010. márc. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A baratom occse iden lesz 26 es szinten igy van!
2010. márc. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Mutass egy képet priviben.:) 19/L
2010. márc. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Agglegénység jár az agyadban 21 évesen, ne butáskodjál már. Ugye ezt nem gondolod komolyan.
2010. márc. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 22 évesen még abszolút nem vagy lekésve semmiről.

Ismerek egy lányt, aki gyönyörű, okos, sikeres... nem elviselhetetlen hárpia... most lesz 40 éves és tavasszal lesz az esküvője (és szűz).


Szóval szerintem ne parázz.


Használd ki, hogy van időd az önmegvalósításra és tégy meg minden olyat, amit mondjuk egy komoly kapcsolatban már csak a hiszti hallgatása mellett tudnál. :) Pl. dolgozz és tanulj kitartóan és minden idődet szánd rá.

Bulizz a haverokkal és ne a csajokkal foglalkozz, hanem hogy jókat hülyüljetek... anélkül hogy amiatt kéne aggódnod, hogy 2 percenként csörög a telcsid, hogy na hol vagy már, mit csinálsz. :D


De, ha annyira párt akarsz találni... szerintem a chat nem rossz választás, csak jól kell csinálni.

Pl jó arra, hogy találkozgass különböző személyiségű lányokkal és rájöjj mi tetszik neked igazán egy lányban.

Jó arra, hogy csalódj veszteség nélkül... és ezáltal levond a tanulságokat.

Meg persze arra is jó, hogy gyakorold a lazaságot... :)


Én chaten ismertem meg a párom és 3 éve vagyunk boldog párkapcsolatban. Tervezzük épp az esküvőt. :)

2010. márc. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Amíg téged nem zavar, amiket leírtál, addig nincs semmi probléma.


Egyébként mi bajod a társkeresővel?

Az emberek többsége azt mondja, hogy az, hogy ott csak selejtek vannak, közben attól rettegnek, hogy őt nézik selejtnek a társkeresőért.

Szerintem semmi gond vele, csak tisztában kell lenni a játékszabályokkal.

De ízlések és pofonok...

2010. márc. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szereted a társkeresőket, akkor lehet, hogy agglegény maradsz. Ismerek olyan férfit, aki 29 évesen még szűz.
2010. márc. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!