Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szikla szilárd agglegény lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szikla szilárd agglegény lesz belőlem?

Figyelt kérdés

Egy hét és betöltöm a 22. életévemet és még nem volt egy KOMOLY kapcsolatom sem csak néhány rövidebb. 3,5 éve még csak egy csók sem volt, szexuláis kapcsolatom sem volt soha.

Próbálkoztam, ugyan hébe-hóba (talán ez probléma), de nem jött össze semmi.:(

Társkeresőzni biztos, hogy nem fogok, a chatelést kipróbáltam, de az is baromság.

Ezek után mit kellene tennem?


2010. márc. 11. 11:12
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%
Többször ismerkedtem már társkeresőn, nincs azzal semmi baj. Volt egy barátnőm onnan,2 helyen dolgozott, közben tanult, így nem sok ideje maradt eljárni ismerkedni. Van akivel hetente megbeszéljük a dolgainkat, vele is társkeresőn ismerkedtem, ő a hugával hozott össze, mert vele jobban összhangban voltunk :) ismerkedni a legjobb ilyen helyeken, ha valaki nem tetszik akkor nem nézed meg és fordítva. Érdemes öszintének lenned, mert ha randira kerül a sor, és Te fehérlovas hercegnek írtad le magad, közben meg egy lukasgumis drótszamarad van, akkor nem valószínű hogy hosszú lesz a kapcsolatod. Ha nem árulsz el túl sokat sem az első beszélgetések alkalmával, azzal is javíthatod az esélyeidet ;) 22 évesen meg kár parázni, én 28 vagyok, és most nekem sincs senkim :) (bár én nem vagyok gátlásos, és nem is érdekelnek az olyanok, akik a külcsínre mennek) az olyanokkal te se foglalkozz :) A sexuális kapcsolatról: [link] érdemes elmenned valamelyikhez, mert ha csak a sexen jár az agyad, akkor sokkal kissebb lesz az esélyed egy normális kapcsolatra ;) Ja az egyik kapcsolatom 2 évig tartott, a másik 5 hónapig.
2010. márc. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
nem rossz dolog az a társkereső, szerintem ki kéne próbálnod. ajánlom. max ha nem tetszik,akkor többször nem használod
2010. márc. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

szia,

nagyon sokan vannak akik hasonló cipőben járnak, úgyhogy emiatt ne érezd magad rosszul, nem mindenkinek azonos a szerencséje ebben. De először is nem árt ha tisztában vagy magaddal, gondolok itt arra, hogy mik az elvárásaid egy lánytól, az eddigiekkel miért nem jött össze hosszabb, ha esetleg tudod, hogy van benned valami "hiba", de azon esetleg tudnál változtatni akkor tegyél érte! Én most így ezzel próbálkozom hátha lesz valami változás:). Meg legyél igényes, kedves, barátkozz a lányokkal, aztán hátha az egyikkel csak összejön. A társkeresővel kapcsolatban őszintén megértelek, én sem tudom rászánni magam, hogy regisztráljak, tudom, hogy úgyse nagyon lenne merszem visszaírni annak aki érdeklődik:). De azért szerintem lehet egy próbát megérne, de ha nem akkor ismerkedj élőben. És szerintem ne menj el prostihoz semmiképp azért hogy elveszítsd, nem az érdekes mikor hanem az hogy kivel:).

22/L

2010. márc. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Howa sietsz jó ember?:D Én is 22 vagyok igaz volt már komolya kapcsolatom is meg stb, de még adok magamnak vagy 5 évet h tényleg legyen egy komoly...addig ráérek...élvezem az életet. Neked is ezt kellene tenni, bulizni, imerkedni stb. Bőven ráérsz, ráérünk még.
2010. márc. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Majd ha 30 évesen is ez lesz a problémád,akkor igen,kétségbe eshetsz,de TE még nagyon fiatal vagy,előtted az Élet!Egyébként,ha ez megnyugtat,én ismerek olyan pasit,aki 30 évesen még az elköteleződés gondolatától is irtózik,anyja főz,mos rá,otthon lakik,és 18 éveseknek udvarolgat.Te meg legalább törekedsz rá,hogy ne maradj agglegény,szóval ne ess kétségbe,a próbálkozásaidnak majd úgyis beérik a gyümölcse!Szóval emiatt ne menj a Dunának,mert vannak,akik sokkal nagyobb gondokkal küszködnek,és sajnos el kell viselniük.Nem szabad feladni!
2010. márc. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a bítatásokat. :)


Rosszlányok.hu?? Milyen ez az oldal?

2010. márc. 11. 13:59
 17/17 anonim ***** válasza:
kurv@ közvetitő
2010. márc. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!