Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nocsabaszok ha nem kapnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nocsabaszok ha nem kapnak meg egy csajt, miert probalkoznak nala tovabb?

Figyelt kérdés

Fel akart szedni evekkel ezelott egy nocsabasz pasi. Tudtam milyen, ezert nem foglalkoztam vele, azota amikor meglat mosolyog ram, volt, hogy ereztem, hogy nah most oda fog jonni hozzam, inkabb tovabballok, hangosan ramkoszonget...

Tudom, hogy napi/heti rendszeresseggel probal csajokat felszedni(neha sikerul neki, neha nem). Akkor miert nem keres uj predat maganak, ha latja rajtam, hogy meg csak ra se nezek, arra vegkepp semmi esely, hogy szemezzunk.


2015. aug. 29. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Veled nem volt olyan, hogy sokkal jobban akatrtad, csak azért, mert nem lehetett a tied?


Egyébként meg kihívás is, és sérti az egójukat, hogy egy ilyen csaj nem akar vele lenni, ha már bárki mást megkaphat. nem fogadja el így a nemet mint válasz.

2015. aug. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Mert nincsenek hozzászokva ahhoz, hogy a világon bárki báriért visszautasítaná őket,jogosultnak érzik magukat a nőre, szerintük a nem, az igen, csak a nő játssza magát, hogy nehezebben elérhetőnek tűnjön. Illetve azért, mert nyilván nem tisztelik a nőt, ha tisztelnék, akkor felfognák, mit is jelent a nem :)

Az ilyeneket nem kell finoman visszautasítani negyedjére is. Nyugodtan legyél velük durva, tapasztalat alapján, abból majd szót ért :)

2015. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem en vagyok az egyeduli, aki visszautasitotta ot, tolem sokkal "csunyabb" csajok is mondtak mar neki nemet.
2015. aug. 29. 12:09
 4/5 anonim ***** válasza:
mert élvezik, hogy elérhetetlen a nő és küzdhetnek egy kicsit.
2015. aug. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én olyat ismerek aki fel akart szedni valakit de nemet mondott neki a csaj, aztán mindenféle ribaancnak elmondta a nőt , meg azt hajtogatta hogy ő nem is akarta úgy a csajt , csak barátkozni akart. Aha barátkozni....
2015. aug. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!