Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy egy 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy egy 18 éves lánynak olyan dudáid vannak, mint egy szülés előtt levő kismamának?

Figyelt kérdés
Nem, nem várandós az tuti. De mégis olyan dudái voltak, hogy beindult a fantáziám rendesen.:O
2015. aug. 29. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Szilikonos.
2015. aug. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem volt molett sem, de a mellei...Nem hiszem, hogy ennyire fiatalon plasztikáztatná. Meg akkor nem olyan munkát végezne, hogy gyárban robotolna.
2015. aug. 29. 12:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Push up melltarto. Elarul nekem is van nem egy ismerosom, akik annyira vekonyak, de hatalmas melleik vannak. Aztan erdekes volt, hogy push up mentes furdoruhaban alig voltak mellei, majd kiderult, hogy mindig par merettel nagyobb szivacsos push up melltartot hord. Ez volt a titka.
2015. aug. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ööö... vagy csak simán ekkora mellei vannak? Előfordul az ilyen.
2015. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én már 14 éves nagymellű csajjal is találkoztam nincs ezen nagy csoda mindenki más génekkel születik. 25/F
2015. aug. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogyne lenne csoda..Láttad volna a melleit te..de meglehetne izélni:D
2015. aug. 29. 13:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen, ne hagyd ki!
2015. aug. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van olyan ismerősöm aki 16éves a elől deszka-hátul léc csaj volt.

17 évesen úgy kigömbölyödött a stratégiailag fontos helyeken, hogy csak lestem.

Emellett full vékony volt.

2015. aug. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!