Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Szeretnék olyan tanácsadásra...

Szeretnék olyan tanácsadásra menni, ahol elmondanák milyen lehetőségei vannak egy kismamának szülés után- Tudnátok ajánlani egy megbízható TB tanácsadót?

Figyelt kérdés
Már keresgettem, de egyik honlap sem nyerte el a bizalmamat, illetve én inkább személyesen mennék el, a skypeos tanácsadás nem tetszik. Vagy keressek inkább egy jó könyvelőt aki tanácsot tudna adni? Bonyolult a helyzetem, mert van egy tartós betegségem is. Jelenleg amúgy dolgozok, sőt szeretnék, amíg bírok, mert jól keresek, tehát nem segélyen élősködő tervezek lenni, mielőtt leszólnátok:)Csak szeretnék tisztában lenni a lehetőségeimmel.

2012. okt. 16. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Ügyvéd és/vagy könyvelő.
2012. okt. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én Bp-en az I. szülészeten fogok szülni, ott van szülésre felkészítő tanfolyam. Az egyik óra arról szólt, hogy milyen kötelező dokumentációk, és milyen lehetőségek vannak. Ki, mikor, melyiket veheti igénybe. Kérdezd meg a Te kórházadban, hogy ott van-e ilyen tanfolyam, előadás. Ha nem is a nagy plénum előtt, de utána négyszemközt biztos el tudják Neked mondani, hogy milyen lehetőségeid vannak, vagy hogy hova, kihez fordulj segítségért.
2012. okt. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!