Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakinek valami tippje?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek valami tippje?

Figyelt kérdés

Társkeresőn megismertem egy jófej srácot. Ő azelőtt nem sokkal szakított, nehéz kapcsolaton volt túl. Egy hétig beszéltünk telefonon, mindig hívott, egy nap órákat beszélgettünk, megszakítva. Az első találkozón megcsókolt. Semmi előjele nem volt.. És azóta k.o. vagyok. Illetve taperolt. Mivel megijedtem, így visszautasítottam. Amikor második találkánál voltunk, akkor mondta hogy ö nem akar most komoly kapcsolatot, meg nem is tudna szeretni senkit. Csak hosszútávú szexkapcsolatot akar, aztán majd alakul ha alakul. A második randin történt némi dolog is(kielégítettem). Azután nem hivott, nem irt, sőt, fb-rol is letörölt :( nagyon szomorú vagyok, mert nagyon tetszett, és az első csók.... tényleg mint a mesékben. Nem értem magam. Sosem voltam könnyen kapható lény, most mégis úgy érzem, megbántam. Van értelme ezen filózni? Vagy felejtsem el végleg? :(

Légyszi ne oltsatok, így is elég szarul vagyok! 19L


2015. aug. 31. 00:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Lány*
2015. aug. 31. 00:30
 2/5 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Megkapta ami kellett, aztán tovább állt. Esetleg akarod, h megint két lábon járó zsepi legyél vaaagy választhatod a nem filózol kreténeken opciót is.
2015. aug. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hátöööö... remélem, tanultál belőle. (Eleve milyen pasi az, akinél a szex nem a kölcsönösségről szól?????!!!!!!!!)
2015. aug. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják tanulópénznek.

Fel a fejjel,legközelebb okosabb leszel:)

Nem dőlt össze a világ, nem feküdtél le vele,nem csinált fel.

Felejtsd el ezt a barmot,nyugalom :)

Tudod mit?

Vegyük poénosra!

Gondolj arra,hogy gyakoroltad az alvázfényezést, a majdani férjed díjazni fogja a témában való jártasságod :D

2015. aug. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első csók nekem is egy olyan kapcsolatomban esett meg, mely eléggé viharos volt, és örülök, hogy vége.

Fel a fejjel, találni fogsz még mást! :)

2015. aug. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!